Monika Miller jest wnuczka znanego polityka o tym samym nazwisku. Młoda celebrytka znana jest glownei w branzy rozrywkowej. Monika jest fotomodelką oraz instagramerką. Młoda dziewczyna wziela takze udzial w popularnych show tanecznym, “Taniec z gwiazdami”. Mimo tak roznorodnych drog zyciowych, swietnie dogaduje sie ze swoim ukochanym dziadkiem. Okazuje sie, ze lacza ich wspolne pasje. Nie zgadniecie o czym mowa!

Nieznana pasja Leszka Millera. Wnuczka polityka sie wygadała.

W jednym z ostatnich wywiadow Monika postanowila zdradzic jedna z pasji swojego dziadka. Nie do uwierzenia, co takiego lubi robic Leszek Miller.

Monika otwarcie mowi o tym, ze z dziadkeim lacza ja swietne relacje. Ostatnio wspolnie postanowili wybrac sie na Pyrkon, czyli festiwal fantasy. To wlasnie przy okazji tej wizyty Monika zdradzila, że jej dziadek rok w rok jeżdzi na organizowany w Poznaniu event. Zaskoczeni?

Zerknij: Ten prosty patent nada ogórkom kiszonym wyjątkowy smak. Korzystały z niego nasze babcie

To też może cię zainteresować: Nie wszyscy seniorzy będą zadowoleni z salda konta w lipcu. Wielu może być zaskoczonych wysokością świadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nieproszeni lokatorzy opanowali balkon. Jak pozbyć się gniazda os i przy tym nie ucierpieć

O tym się mówi: Barbara Kurdej-Szatan zażyczyła sobie od męża apartament. O co chodzi