Jak przypomina portal "Super Express", po emocjonalnym wpisie o Straży Granicznej, Barbara Kurdej-Szatan straciła angaż w "M jak miłość". Przez długi czas nie mogliśmy zobaczyć gwiazdy w żadnym serialu. Dla fanów artystki mamy dobrą wiadomość, już niebawem będziemy mogli ją zoaczyć w nowej produkcji. Poznajcie szczegóły!

Barbara Kurdej-Szatan pojawi się w nowym serialu

Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z serialu "M jak miłość" w grudniu ubiegłego roku. Po jej emocjonalnej reakcji na postępowanie Straży Granicznej na granicy polsko-białoruskiej, decyzję o zerwaniu współpracy z aktorką przekazał sam Jacek Kurski.

Aktorka długo nie zabierała głosu na temat utraty angażu w uwielbianego przez widzów serialu TVP. W końcu zdecydowała się przerwać milczenie i zdradziła, że jej zwolnienie z "M jak miłość", było karą za jej poglądy polityczne.

Przez jakiś czas nie mieliśmy okazji zobaczyć jej w żadnym z serialu. To już niebawem się zmieni, bo Basia Kurdej Szatan dostała rolę w serialu "Domek na szczęście", który emitowany będzie na antenie Polsatu.

Na dodatek Kurdej-Szatan została obsadzona w głównej roli! Jej serialowym mężem ma być Rafał Zawierucha. W produkcji zobaczymy także między innymi Magdalenę Stużyńską, czy Roberta Wabicha.

Basia Kurdej-Szatan wcieli się w postać Marianny, influencerki, która wspólnie z mężem bankowcem zamieszka na wsi, gdzie będzie prowadziła farmę strusi. Warto wspomnieć, że serial "Domek na szczęście" to serial oprty na ukraińskiej licencji. Podobnie zresztą jak format "Sługa narodu", który także zadebiutuje na antenie Polsatu.

Jesteście ciekawi, jak w nowej roli sprawdzi się Basia Kurdej-Szatan?

To też może cię zainteresować: Nie tylko Kayah i Maffashion zdecydowały się na korektę nosa i mówią o tym otwarcie. Wiele polskich gwiazd postanowił naprawić to, co dała im natura

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział pogodę w Polsce na najbliższe tygodnie. Musimy się przygotować na mocne zdarzenia. Mówi o ostrych burzach

O tym się mówi: Nie ma już wśród nas wybitnego polskiego biznesmena i znanego hotelarza. Do publicznej wiadomości podano datę i miejsce ostatniego pożegnania