Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Ewa Minge postanowiła podzielić się ze swoimi fanami historią, jaka ją spotkała. Opowiedziała o starszej pani, którą poznała w sklepie. Przy okazji, zwróciła się do swoich wielbicieli z ważną prośbą. Jaką?

Ewa Minge poznała starszą kobietę

Ewa Minge na Facebooku zamieściła relację z wyprawy do sklepu. W trakcie zakupów zobaczyła starszą kobietę, która szukała w lodówkach tańszego masła. Kobieta poskarżyła się projektantce, że ostatnio trudno znaleźć tani produkt. Starsza pani przyznała, że na starość przyszło jej "klepać biedę".

Historia na tyle mocno poruszyła projektantkę, że postanowiła pomóc kobiecie. Czytała jej ceny, bo staruszka miała problem ze wzrokiem. Minge wskazał, że staruszka nie wzięła masła, bo było za drogie. Wzięła najtańszy chleb, choć przyznała, że nie bardzo jej smakuje. Projektankta przy kasie wzięła dla niej dwie kostki masła i odwiozła kobietę do domu.

W trakcie jazdy samochodem, dowiedziała się od staruszki, że ta ma córkę, która też ma "takie piękne auto". I wtedy projektantka postanowiła zaapelować do wszystkich. " Drogie córki i synowie, czasem zejdźcie piętro niżej ze swoim życiem, aby matka miała masło w lodówce" - napisała Ewa Minge wyjątkowo poruszona losem kobiety.

Podobnie jej fani, którzy w komentarzach pisali, że to straszne jest to, że osoby ciężko pracujące przez całe życie, w jesieni życia muszą liczyć każdy grosz i nie mogą pozwolić sobie nawet na coś tak prozaicznego, jak kostka masła, czy smaczny chleb. Pochwalili też postawę Minge, podkreślając, że takie zachowanie powinno być standardem dla wszystkich.

Z całą pewnością opisana przez Ewę Mingę sytuacja nie jest wyjątkiem. Szalejąca drożyzna i rosnąca inflacja, szczególnie mocno daje się we znaki seniorom, którzy już wcześniej z trudem wiązali koniec z końcem.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Wyjątkowe wspomnienia Idy Nowakowskiej trafiły do sieci. Gwiazda podzieliła się niesamowitym rodzinnym zdjęciem. Wspomniała o swoim ukochanym tacie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ta 10-groszówka warta jest nawet 20 tysięcy złotych. Warto sprawdzić, czy przypadkiem jej nie mamy

O tym się mówi: W takiej odsłonie Krzysztofa Rutkowskiego jeszcze nie widzieliśmy. Ile może otrzymać za udział w "Tańcu z gwiazdami"