Jak podaje portal "Lelum", choć Sławomir Świerzyński znany jest głównie, jako muzyk zespołu Bayer Full, w ostatnim czasie wyjątkowo często zabiera głos w kwestiach politycznych i społecznych. Teraz postanowił skomentować wpis jednego z posłów opozycji. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Sławomir Świerzyński komentuje

Sławomir Świerzyński dość często komentuje sytuacje społeczno-polityczną w naszym kraju. Nie jest żadną tajemnicą, że wyznaje wartości prawicowo-konserwatywne, utożsamiając się z poglądami reprezentowanymi przez obecny obóz władzy.

Świerzyński odniósł się ostatnio do wpisu polityka Platformy Obywatelskiej Dariusza Jońskiego. Poseł zapewnił w mediach społecznościowych, że będzie walczyć o to, aby kobiety w naszym kraju miały dostęp do bezpiecznych zabiegów przerywania ciąży.

"Co na to twoja Matka? Aborcja to mordowanie dzieci dla politycznych korzyści. Opamiętaj się i zaproponuj program wyborczy, a nie grzebanie w cudzych majtkach" - napisał lider Bayer Full, w odpowiedzi na wpis polityka PO.

Jeśli Sławomir Świerzyński liczył na przychylne dla komentarze, mocno się przeliczył. Wpis muzyka wywołał co prawdę lawinę odpowiedzi, ale mało która była mu przychylna. Wielu internaytów stwierdziło, że w ustach muzyka te słowa brzmią dość fałszywie.

Wypomniano mu, że zakochał się w swojej żonie, gdy ta, była jeszcze osobą niepełnoletnią. Pojawiły się taże nawiązania o romansów, w jakie miał się wdawać muzyk disco-polo. Internauci sugerowali, że Świerzyński powinien pozostać przy muzyce, bo "polityka nie jest na jego głowę". Inni dodawali, że dość mocno "odleciał".

A wy, co sądzicie o wpisie Świerzyńskiego?

To też może cię zainteresować: Anna Bardowska zamieściła w sieci zdjęcie swojego domu. Trzeba przyznać, że zdecydowali się na odważne rozwiąznie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Padło niepokojące pytania o pochówek. Odpowiedź może zaskoczyć każdego. O co chodzi

O tym się mówi: Nowe fakty w sprawie zwolnienia Tomasza Lisa. Pod adresem dziennikarza pojawiły się bardzo mocne oskarżenia