Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek znają się od lat. Wspólnie pracują na planie "M jak miłość", gdzie grają małżeństwo. Aktorzy wyraźnie dobrze czują się w swoim towarzystwie, co widać na nagrywanych przez nich filmikach. Ostatnio, Kasia zamieściła w mediach społecznościowych filmik, na którym Marcin postanowił się poskarżyć. Na co?

Świetnie dobrani

Marcin Mroczek i Katarzyna Cichopek znają się od lat i świetnie się ze sobą dogadują. Grają małżeństwo więc siłą rzeczy spędzają ze sobą ogromnie dużo czasu w czasie zdjęć. W przerwach też się nie rozstają, nagrywając w tym czasie wiele ciekawych filmików, na których świetnie się bawią.

Ostatnio, na Instastories Katarzyna Cichopek zamieściła kolejne nagrania. Na pierwszym z nich widzimy Cichopek, która z radością opowiada o pogodzie, przy okazji pokazując, jak wyglądają przerwy pomiędzy kolejnymi zdjęciami. Kolejne nagranie, to już zdecydowanie mniejszy optymizm.

Zapytany przez Kasię Cichopek o to, jak się czuje, Marcin Mroczek z rozbrajającą szczerością wyznał, że "jest fatalnie, fatalnie". "Nie wiem, co się dzieje, wczoraj deszcz, burze, dzisiaj słońce, wczoraj 12, dzisiaj 30 stopni... Jak tu żyć?!" - dodał Mroczek.

Niespodziewanie Katarzyna Cichopek uciszyła swojego serialowego męża. Nie chodziło oczywiście o to, że powiedział coś złego, ale o to, że zaczęły się nagrania do kolejnej sceny i włączone zostały kamery na planie.

A wy, co sądzicie o pogodzie, która faktycznie w ostatnich dniach jest wyjątkowo niestabilna?

To też może cię zainteresować: Fani Aleksandry Kwaśniewskiej nie kryją zaskoczenia. Ich ulubienica mówi o rozwodzie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Poznaliśmy personalia pierwszego zawodnika jesiennej edycji show. Widzowie lubianego show Polsatu czekają na rywalizację

O tym się mówi: Czternasta emerytura niebawem trafi do polskich seniorów! Wiadomo już, kiedy można spodziewać się wypłat ekstra świadczenia. Znane są też wyliczenia