Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Aleksandra Kwaśniewska od lat jest szczęśliwą żoną Kuby Badacha. Ostatnio fanów córki byłego prezydenta zelektryzował wpis Oli, w którym mówi o rozodzie. Oliwy do ognia dolała fotografia z przystojnym mężczyzną.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

Ola Kwaśniewska poznała swojego obecnego męża całkiem przypadkiem. Minęli się na korytarzu jednej ze stacji radiowych. Muzyk wręczył jej wówczas swój album. Po latach wspomina, że nie przypuszczał wówczas, że krążek w taki sposób odmieni jego życie.

Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2012 roku. Zaślubiny odbyły się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Na uroczystości pojawiło się wiele znanych i lubianych. Mogliśmy tam zobaczyć: Dorotę Miśkiewicz, Adama Sztabę i Dorota Szelągowska, Natalia Kukulska z mężem, czy Irena Santor.

Ostatnio para wybrała się wspólnie do słonecznej Hiszpanii, gdzie wzięli udział w ślubie przyjaciół. Ola wybrała na tą okazję czerwoną sukienkę, w której prezentowała się po prostu przepięknie.

W jednej z relacji Ola zamieściła zdjęcie, na którym widzimy ją w objęciach przystojnego mężczyzny i nie jest nim Kuba Badach. Zdjęcie opatrzyła komentarzem "rozwodowe".

Relacja Oli Kwaśniewskiej/Instagram @Aleksandra Kwaśniewska

Część fanów wstrzymała oddech, większość jednak wcale się tym nie przejęło. Aleksandra Kwaśniewska znana jest bowiem z ogromnego poczucia humoru. Wszystkich, których zaniepokoiło zdjęcie, uspokajamy, Ola nadal pozostaje szczęśliwą żoną Kuby Badacha.

Należycie do grona fanów Oli Kwaśniewskiej i jej poczucia humoru?

To też może cię zainteresować: Wiele wskazuje na to, że między Joanną Opozdą, a Antkiem Królikowskim nadal trwa konflikt. Czy aktor stracił pracę przez byłą partnerkę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mariusz Błaszczak przejął stanowisko Jarosława Kaczyńskiego. Polityk oficjalnie został wicepremier i od razu złożył ważną obietnicę. Co miał na myśli

O tym się mówi: Czternasta emerytura niebawem trafi do polskich seniorów! Wiadomo już, kiedy można spodziewać się wypłat ekstra świadczenia. Znane są też wyliczenia