Jak przypomina portal "Pomponik", ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć Andrzeja z "Sanatorium miłości 4" w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie grillował wspólnie z Moniką. Teraz były kuracjusz pokazał się w zupełnie innym towarzystwie. Zobaczcie sami!

Co słychać u uczestników 4. edycji "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" to format, który zdobył ogromną popularność. Fani nie tylko chętnie oglądają program, ale po jego zakończeniu śledzą, co dzieje się u kuracjuszy. Część z nich pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu wiadomo, co aktualnie się u nich dzieje.

Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska/YouTube @Plotki Pl
Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska/YouTube @Plotki Pl

I tak, ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć, jak Andrzej Sikorski z Warszawy spędza długi weekend. Kuracjusz postanowił zaprosić na grilla swoich znajomych z miłosnego show TVP. Ostatnio często mieliśmy go okazję oglądać z Moniką Zajączkowską. W programie senior zdawał się rozerwany pomiędzy Moniką, a Mariolą, nazywaną Berlinką.

Okazuje się, że praktycznie wszyscy kuracjusze nadal pozostają w kontakcie. Wyjątek stanowią jedynie Piotr i Anna. To właśnie oni zaręczyli się w finale 4. sezonu "Sanatorium miłości". Niestety ich miłość nie przetrwała szczególnie długo. Piotr zdążył wyjechać już na wakacyjny wypoczynek z inną kobietą.

Wróćmy jednak do Andrzeja, zamieścił on w sieci zdjęcie z wypadu do restauracji, gdzie bawił się wspólnie z Natalią i Markiem, którzy związali się po zakończeniu zdjęć do programu. Wygląda na to, że świetnie bawią się w swoim towarzystwie, a ich znajomość nie skończyła się wraz ze zgaśnięciem kamer.

Spodziewaliście się, że to właśnie z Natalią i Markiem spotkał się Andrzej?

To też może cię zainteresować: Mało kto zdaje sobie sprawę z poważnych konsekwencji zdrowotnych pewnych zachowań. Lekarze biją na alarm

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mocny przytyk w kierunki Telewizji Polskiej podczas wydania Faktów TVN. Co takiego powiedziano na antenie

O tym się mówi: Rafał Trzaskowski będzie musiał pogodzić się z porażką. Najnowsze sondaże nie są dla niego zbyt przychylne