Jak podaje portal "Pomponik", Doda zdecydowała się na odcięcie się od swojej przeszłości w dość zaskakujący i radykalny sposób. Piosenkarka zdecydowała się na zmianę dotychczasowych personaliów, co stało się już formalnie faktem. Jakie dane pojawiły się w nowych dokumentach gwiazdy?

Doda zdecydowała się na zmianę imienia

Dorota Rabczewska występująca pod pseudonimem Doda, ma za sobą dwie dekady działalności artystycznej na polskiej scenie muzycznej. Na majowym SopotHit Festiwal świętowała 20-lecie swojej kariery. Ten koncert był dla niej jednak czymś więcej, zamknięciem długiego i ważnego etapu w jej życiu.

Od pewnego czasu Doda mówiła o swoich zamiarach zmiany imienia. Choć nie wszyscy wierzyli, że artystka faktycznie zdobędzie się na tak radykalny krok, Doda ma go już za sobą. W wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" zdradziła, że odebrała już dokumenty, na których widnieje nowe, wybrane przez nią imię.

Artystka nie zdecydowała się od razu zdradzić, jakie imię teraz nosi. Ogłosiła jednak, kiedy je poznamy. Okazało się, że zdradzi nam je przy okazji nowej płyty - dokładnie za pośrednictwem nadanego albumowi tytułu.

Niestety przyjdzie nam czekać na tę informację jeszcze sporo czasu, bo nowy krążek artystki ma się ukazać dopiero jesienią tego roku. Artystka zapowiedziała, że chce zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem i postrzeganiem jej jako skandalistki. Przyznała, że to wszystko sprawiło, że dziś czuje się mocno "wyeksploatowana psychicznie".

Jak myślicie, na jakie imię zdecydowała się Doda? Jesteście tego ciekawi?

To też może cię zainteresować: Mocny przytyk w kierunki Telewizji Polskiej podczas wydania Faktów TVN. Co takiego powiedziano na antenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Poznaliśmy personalia pierwszego zawodnika jesiennej edycji show. Widzowie lubianego show Polsatu czekają na rywalizację

O tym się mówi: Rafał Trzaskowski będzie musiał pogodzić się z porażką. Najnowsze sondaże nie są dla niego zbyt przychylne