Jak przypomina portal "Pomponik", o Katarzynie Cichopek w ostatnich tygodniach jest głośno, głównie za sprawą jej rozstania z Marcinem Hakielem. W marcu para wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że po 17. wspólnie spędzonych latach zdecydowali się rozwieść. Aktorka zdecydowała się opowiedzieć, jak teraz wyglądają jej relacje z tancerzem.

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

W wydanym w marcu oświadczeniu para poinformowała o tym, że każde z nich idzie w swoją stronę. Zdecydowali też, że nie będą komentowali swojego rozstania. Pierwszy wyłamał się z tego Marcin Hakiel, który w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską stwierdził, że żona prosiła go o wolność, a potem okazało się, że ta "wolność ma imię".

Słowa tancerze nie przeszły bez echa. Ruszyła fala spekulacji, kto mógł skraść serce Katarzyny Cichopek. Wiele osób zaczęło zastanawiać się czy nie chodzi przypadkiem o Macieja Kurzajewskiego. Oliwy do ognia dolało nagranie prywatnych rozmów pary prowadzących "Pytanie na śniadanie".

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Wiadomości o celebrytach
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Wiadomości o celebrytach

Katarzyna Cichopek mówi o swoim uczuciu

W rozmowie z "Super Expressem", Kasia Cichopek zdradziła, że choć nie jest to specjalnie łatwy czas, stara się myśleć pozytywnie i nie tracić nadziei. W tych trudnych chwilach dużym wsparciem byli dla niej najbliżsi, także jej 98-letnia babcia.

Aktorka dodała, że jest teraz szczęśliwa. Jest też wdzięczna swojemu partnerowi, że dobrze opiekuje się ich dziećmi, dzięki czemu ona może skoncentrować się na obowiązkach zawodowych. A tych w ostatnim czasie jej nie brakuje. Nie tylko dostała szansę poprowadzenia koncertu w Opolu, ale zaczyna pracę na planie programu "Operacja Aranżacja".

Zaskoczyły was słowa Katarzyny Cichopek?

To też może cię zainteresować: Tomasz Kammel zaliczył sporą wpadkę na antenie. Spotkał się z mocną reakcją gościa. Co się dokładnie stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kamil Stoch zaskoczył swoich fanów. Razem z żoną wyjechał z Polski. Co się stało

O tym się mówi: Niedopuszczalne słowa ojca Rydzyka. Duchowny stanął w obronie zakonnic z Jordanowa