Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Dorota Wellman nie należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się szczegółami swojego prywatnego życia. Czasem jednak robi wyjątek i zdradza jakiś sekret. Ostatnio powiedziała o swoim małżeństwie coś, czego nikt się nie spodziewał. Co dokładnie?

Dorota Wellman o swoim małżeństwie

Dorota Wellman jest jedną z dziennikarek, które widzowie darzą ogromną sympatią. Prywatnie dziennikarka jest żoną Krzysztofa Wellmana - fotografa i fotosisty, który w swoim dorobku ma współpracę m.in. z Robertem Enrico, Krzysztofem Kieślowskim, czy Krzysztofem Zanussim.

Dziennikarka nie ukrywa, że mąż nie ma z nią łatwo. "To tak jakby mieszkać z czarownicą i wampirem w jednym domu" - stwierdziła z rozbrajającą szczerością dziennikarka. Dodała, że mąż potrafi jej wybić z głowy szalone pomysły i wykazuje się ogromną popularnością.

Dorota Wellman / YouTube: Magic of Y
Dorota Wellman / YouTube: Magic of Y

Dorota Wellman nazwała też swojego męża "chodzącym żywym muzeum", co ma związek z jego dorobkiem zawodowym.

Tak zaczęła się miłość Doroty i Krzysztofa Wellmanów

Dorota i Krzysztof Wellmanowie poznali się na planie filmu "Schodami w górę, schodami w dół", gdzie on pracował jako fotograf, a ona jako drugi reżyser. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ich uczucie rozwijało się powoli i budowało się na przyjaźni, jaka łączyła ich najpierw.

Trochę to trwało, ale w końcu zrozumieli, że chcą spróbować iść przez życie razem. Wzięli ślub i zaczęli starania o dziecko. I w tym przypadku przyszło im się mierzyć z problemami. Okupione wyrzeczeniami i obawami starania skończyły się narodzinami Kuby, który przyszedł na świat w 1993 roku.

Dorota i Krzysztof Wellman/viva.pl
Dorota i Krzysztof Wellman/viva.pl

Nie raz Wellman wskazywała, że jej relacja z mężem przypomina włoskie małżeństwa. Nie zawsze jest między nimi kolorowo, ale na szczęście udało im się przetrwać wszystkie burze i spędzić razem ponad trzy dekady.

Myślicie, że faktycznie Dorota Wellman jest tak trudną partnerką?

To też może cię zainteresować: Niedopuszczalne słowa ojca Rydzyka. Duchowny stanął w obronie zakonnic z Jordanowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego już idzie w ślady taty. Lider Ich Troje podzielił się nagraniem z występem Falco

O tym się mówi: Media obiegła bardzo smutna wiadomość. Odeszła gwiazda programu You Can Dance. Michał Piróg pogrążony w żalu