Jak podaje portal "Pomponik", wiele wskazuje na to, że najmłodsza pociecha Michała Wiśniewskiego zdecydowanie pójdzie w ślady swojego taty. Dumny tata opublikował w sieci nagranie, na którym widać śpiewającego Falco Amadeusa. Jaką piosenkę swojego taty wybrał chłopiec?

Falco Amadeus już idzie w ślady taty!

Michał Wiśniewski jest dość zapracowanym artystom. Wspólnie z zespołem Ich Troje świętuje 25-lecie swojej działalności artystycznej, co uczci koncertami na żywo. Jesienią będziemy go ponownie mogli oglądać w fotelu jurora w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Pomimo wielu obowiązków zawodowych, Michał Wiśniewski znajduje czas dla wszystkich swoich pociech. Szczególnie dużo uwagi poświęca swojemu najmłodszemu potomkowi - Falco Amadeusowi. Ostatnio lider Ich Troje podzielił się nagraniem, na którym widać, jak jego półtoraroczny synek śpiewa!

Chłopieć prezentuje swoje umiejętności wokalne w utworze "Wstań". W tle można usłyszeć, jak wokalnie wspiera go tata.

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski doczekał się piątki pociech. W związku z Mandaryną ma syna Xaviera i córkę Fabienne. Z małżeństwa z Anną Świątczak ma dwie córki Etienette i Vivienne. Półtora roku temu na świecie pojawił się Falco Amadeus, który jest owocem jego związku z Polą.

Niedawno fani mieli okazję zobaczyć zdjęcia ze wspólnej sesji zdjęciowej Michała Wiśniewskiego i jego pierworodnego syna Xaviera. Artysta dość często dzieli się zdjęciami swoich pociech w sieci. Oczywiście niekwestionowanym królem instagramowego profilu artysty jest Falco.

Należycie do grona fanów Ich Troje?

To też może cię zainteresować: Nie milkną plotki na temat romansu Kuby Wojewódzkiego. Czy to właśnie ta kobieta nosi jego dziecko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Po dwunastu latach od zdrady, zadzwoniła do mnie córka. Opowiedziała coś o swojej matce, a mojej byłej

O tym się mówi: Rosjanie prowokują. Ich samolot wleciał w przestrzeń lotniczą jednego z państw NATO. Jaka była reakcja