Jak przypomina portal "Super Express", Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem od 11 lat. Doczekali się dwójki dzieci - córki Hani i syna Henia. Aktorka przyznała, że nie zawsze między nią i męże było kolorowo. Jak w każdym związku, zdarzały im się kryzysy, z których na szczęście udawało im się wyjść obronną ręką.

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o swoim małżeństwie

Barbara Kurdej-Szatan zdobyła rozpoznawalność dzięki reklamom znanej sieci komórkowej. Dzięki temu jej kariera nabrała rozpędu. Wystąpiła w "M jak miłość", grała w filmach i serialach, a nawet prowadziła programy rozrywkowe.

W życiu prywatnym Basia Kurdej-Szatan jest szczęśliwą żoną i mamą. Od 11 lat jest żoną Rafała Szatana, z którym doczekała się dwójki dzieci. W rozmowie z "Plotkiem" aktorka przyznała, że jej małżeństwo nie zawsze bywa bajką. Jak każda para, tak i oni mierzyli się z kryzysami. Choć nie zawsze było łatwo, udawało im się przezwyciężać trudne chwile.

Przyznała, że w czasie kryzysu najważniejsze są chęci i to, czy partnerzy chcą naprawic swoje relacje. "Dwie strony muszą chcieć. Jeżeli ktoś nie chce, to nie ma to sensu" - powiedziała aktorka, dodając, że oboje chcieli być razem i walczyli o swój związek. Dzięki temu dziś nadal są ze sobą szczęśliwi.

Tak zaczęła się ich historia

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan poznali się na próbie do musicalu "Hair". Rafał wcielał się w nim postać Claude'a. Basia miała zagrać Sheilę. Niestety aktorka musiała zrezygnować z udziału w projekcie. Dwa miesiące później Rafał napisał do Basi za pośrednictwe mediów społecznościowych.

Dość szybko rozkwitło pomiędzy nimi uczucie. Rafał Szatan zdecydował się oświadczyć ukochanej zaledwie 5 miesięcy po ich pierwszym spotkaniu, a ona bez wahania odpowiedziała mu "tak".

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Niesamowite zdjęcia Rafała Mroczka trafiły do sieci. Dumny tata postanowił pochwalić się ukochaną córeczką. Dziewczynka wiele po nim odziedziczyła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mija ważny termin. Do końca miesiąca trzeba spełnić ważny obowiązek. Wysokie kary za przegapienie

O tym się mówi: GIF wydaje pilne ostrzeżenie. Chodzi o lek stosowany przy otępieniu. Wada może świadczyć o fałszerstwie