Odejście Jarosława Kaczyńskiego to temat, który przewija się w mediach od pewnego czasu. Wielu spekuluje na temat tego, że prezes Prawa i Sprawiedliwości marzy już o emeryturze. Już wielokrotnie zdarzało się, że Jarosław Kaczyński zapowiada zakończenie swojej kariery politycznej i przejście na zasluzona emeryture. Jak nauczyła nas historia, Kaczyński bawi się z nami w kotka i myszkę. Czy i tym razem to słowa rzucane na wiatr?

Jarosław Kaczyński planuje odejść z rządu? Niewykluczone, że zrobi to jeszcze przed urlopem!

Ostatnio Jarosław Kaczyński zapewniał, że nie chce już zajmowac sie dzialanoscia partyjna, ktora zabiera mu 80 procent czasu i zamierza niedługo z niej zrezygnować.

W rozmowie z Polską Agencją Prasową, która Kaczyński odbył przed kilkoma dniami przyznał, że działalność partyjna koliduje z tak ważna funkcja jaką jest bycie wicepremierem.

-Prezes od dawna to planuje i to się na pewno wydarzy, podejrzewam, że w bliskiej przyszłości. Plan jest taki, że wicepremierem ds. bezpieczeństwa zostanie Błaszczak i on przejmie obowiązki prezesa, a prezes poświęci się już wyłącznie partii - podaja zrodla z Nowogrodzkiej, cytowane przez portal Interia.

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Papież Franciszek planuje spotkanie z Patriarchą Cyrylem I. Jego słowa o sytuacji na Ukrainie znów wywołały fale oburzenia

Jak informował portal „życie.news”: Krzysztof Prusik w poruszających słowach wspomina swojego mentora Witolda Paszta. "Będę się starał iść z twoim imieniem na ustach"

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Joanna Opozda i Antoni Królikowski mogą napotkać spore problemy starając się o unieważnienie małżeństwa. Ekspert tłumaczy jakie są tego powody

Sprawdź również ten artykuł: Kamil Sipowicz ujawnia co Kora przeżyła w ośrodku w Jordanowie. Potwierdza to doniesienia o skandalicznym traktowaniu wychowanków przez zakonnice