Czy Bronisław Komorowski zrezygnował z pasji, jaką jest dla niego polowanie? Dla wielu zachowanie byłego prezydenta będzie szokujące.

Bronisław Komorowski nigdy nie ukrywał, że jedna z jego pasji jest polowanie. Nie każdemu to, co robi były prezydent odpowiada. Pasja Komorowskiego nie przemawia zwłaszcza do obrońców zwierząt. Czy były prezydent zdecydował się porzucić swoje zainteresowanie dla dobra zwierząt?

Bronisław Komorowski był jakiś czas temu gościem w programie "Politycy od kuchni" Kamila Szewczyka i Piotra Lekszyckiego na Se.pl. Odpowiedz byłego prezydenta dla niektórych oglądających była bardzo szokująca. Co takiego powiedział?

Miejsce, w którym aktualnie mieszka były prezydent sprzyja polowaniom. Bronisław Komorowski przebywa w Budzie Ruskiej na Sejneńszczyźnie. Ostatnio prezydent przyznał, że w dalszym ciągu poluje i bardzo lubi taka aktywność. Niestety w ostatnim czasie znacznie pogorszył mu się wzrok, co spowodowalo, ze coraz rzadziej mzoe to robic.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Papież Franciszek planuje spotkanie z Patriarchą Cyrylem I. Jego słowa o sytuacji na Ukrainie znów wywołały fale oburzenia

Jak informował portal „życie.news”: Krzysztof Prusik w poruszających słowach wspomina swojego mentora Witolda Paszta. "Będę się starał iść z twoim imieniem na ustach"

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Joanna Opozda i Antoni Królikowski mogą napotkać spore problemy starając się o unieważnienie małżeństwa. Ekspert tłumaczy jakie są tego powody

Sprawdź również ten artykuł: Kamil Sipowicz ujawnia co Kora przeżyła w ośrodku w Jordanowie. Potwierdza to doniesienia o skandalicznym traktowaniu wychowanków przez zakonnice