Jak przypomina portal "Super Express", Marcin Kwaśny jest lubianym aktorem, który ma na swoim koncie wiele ról w filmach i serialach. Całkiem niedawno podzielił się radosną nowiną, że on i jego ukochana niebawem zostaną po raz drugi rodzicami. Dziecko pary przyszło na świat w piątek 10 czerwca. W mediach społecznościowych aktora pojawiło się poruszające zdjęcie.

Marcin Kwaśny znów został tatą

Marcinowi Kwaśnemu ropzonawalność przyniosły role w serialach "Klan", "Szpilki na giewoncie", "Stulecie winnych", czy "Pierwsza miłość". Kwaśny w 2008 roku wziął ślub z Darią Kołakowską. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i dekadę później, para była już po rozwodzie. Nie mieli dzieci, co zdaniem Kwaśnego było karą za to, że przez lata był ateistą.

Teraz aktor się nawrócił i został członkiem Rycerstwa Niepokalanej oraz Królowej Pokoju. Udało mu się również wygrać z chorobą alkoholową. Jego drugą żoną została śpiewaczka operowa o imieniu Klaudia. Para stanęła na ślubnym kobiercu w ubiegłym roku. Para doczekała się narodzin córki, a w ostatni piątek powitali na świecie synka.

"Dziś o godzinie 5.23 zawitał na świecie Stefan Ignacy Kwaśny. Waży 3,7 kg i ma 58 cm wzrostu. Mama i Stefanek czują się świetnie. Dziękujemy Wam za dobre słowa i modlitwę" - napisał Marcin Kwaśny, dołączając do wpisu poruszające zdjęcie małej rączki swojej pociechy.

Z gratulacjami pospieszyli koledzy po fachu, w tym między innymi Michał Koterski, Rafał Mroczek czy choćby Magdalena Górska.

My też dołączamy do gratulacji i całej rodzinie życzymy wielu szczęśliwych wspólnie spędzonych chwil.

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek rozkwita wraz z każdym kolejnym zdjęciem. Fani mają mieszane uczucia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy. Padła konkretna data, kiedy środki mają popłynąć do Polski

O tym się mówi: Artur Barciś przyznał, że postać z "Ranczo" kojarzy mu się mocno z pewnym politykiem z Sejmu. O kogo może chodzić