Jak podaje portal "Super Express", w miniony piątek Karolina Pisarek stanęła na ślubnym kobiercu ze swoim ukochanym Rogerem Sallą. Modelka zachwyciła nie jedną, ale dwoma sukniami ślubnymi. Trudno wybrać, która z nich jest piękniejsza. Zresztą, zobaczcie sami!

Karolina Pisarek powiedziała "sakramentalne tak"

Karolina Pisarek pojawiła się w 5. edycji programu "Top Model", ostatecznie kończąc program na 2. miejscu. Przegrana w show nie powstrzymała jej jednak przed osiągnięciem sukcesu w branży. Podpisała kontrakt z agencją modelek, a jej zdjęcia ukazały się w tak znanych magazynach, jak: "Glamour!", "Viva", "Joy", czy "Harper Bazaar".

W piątek 10 czerwca Karolina Pisarek wzięła ślub z Rogerem Sallą. Ślub odbył się w Pałacu i przynależnym do niego Forlwarku Łochów. Na uroczystości nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet. Modelka wybrała na ten wyjątkowy dzień dwie wyjątkowe kreacje. Przysięgę małżeńską wygłosiła w pięknej sukni o kroju syrenki.

Suknie tego typu mają charakterystyczny rozkloszowany dół, który ozdobiony bywa krótszym lub dłuższym trenem. Wybrana przez Karolinę Pisarek sukienka miała długie rękawy, głęboki dekolt i wycięcie na plecach. Modelka wyglądała w niej olśniewająco.

W trakcie wesela mogliśmy zobaczyć w drugiej kreacji, która eksponowała ramiona modlki. Rozcięcie sukienki pozwoliło Karolinie Pisarek wyeksponować swoje długie nogi. Widząc ją w tej kreacji, trudno było oderwać wzrok.

Karolina Pisarek w trakcie wesela/Instagram @Karolina Pisarek
Karolina Pisarek w trakcie wesela/Instagram @Karolina Pisarek

Która z sukien ślubnych Karoliny Pisarek, podobała się wam bardziej?

To też może cię zainteresować: Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy. Padła konkretna data, kiedy środki mają popłynąć do Polski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Magdalena Boczarska ponownie na planie hitowego filmu. Zdjęcia ruszają w te wakacje

O tym się mówi: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny odliczają dni do porodu. Uczestniczka porgamu "Rolnik szuka żony" ma nadzieję, że jej ukochany "nie wymięknie"