Jak przypomina portal "Pomponik", najstarsza córka Pawła Kukiza jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. W zeszłym roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak wygląda jej życie teraz?

Jak dziś wygląda życie Julii Kukiz?

Julia Kukiz, to najstarsza pociecha Pawła i Małgorzaty Kukiz. Piosenkarz, a w ostatnich latach także polityk, zawsze mógł liczyć na wsparcie swoich najbliższych. Córki piosenkarza w "Dzień dobry TVN" przyznały przed laty, że polityka była w ich domu obecna zawsze, bo ich tata się mocno nią interesował. " Troska o Polskę była nam wszczepiona od dzieciństwa" - dodały w trakcie tamtej rozmowy.

Julia Kukiz w 2018 roku wyszła za mąż. Choć najstarsza córka Pawła Kukiza stara się trzymać z dala od blasku fleszy, zdjęcia z jej ślubu znalazły się w sieci, za sprawą dumnego taty i młodszej siostry. W ubiegłym roku Julia została po raz pierwszy mamą. Na świecie powitała syna, co bardzo ucieszyło Pawła Kukiza.

Moda nie było pierwszym wyborem Julii Kukiz. Wcześniej skończyła studia z zarządzania i komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Potem przyszedł czas na studia w warszawskiej z Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Porojektowania Ubioru. W rozmowie z "Plotkiem" zdradziła, że moda jako sztuka, była jej bliska od zawsze.

Julia Kukiz/YouTube @Plotki 24h

Julia Kukiz zdradziła, że chciałaby nie tylko skupiać się na macierzyństwie, ale i zaznaczyć swoją obecność w polskiej modzie. W jednym z wywiadów wyraziła nadzieję, że uda jej się zaistnieć w świecie mody. Zapewniła, że ma pomysł na siebie.

Jesteście ciekawi, jak sobie z tym poradzi?

To też może cię zianteresować: Anna Rusowicz na życiowym zakręcie. Wokalistka zasugerowała, że w jej małżeństwie nie dzieje się dobrze. Czy artystka będzie ratować związek dla syna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowe życie Macieja Orłosia. Dziennikarz znów jest zakochany. Nowa partnerka ma namawiać go na dziecko. Czy ponownie zostanie tatą

O tym się mówi: Resort zdrowia wydaje niepokojące rozporządzenia. Chodzi o małpią ospę