Kobiecie w końcu udało się zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy, by móc pozwolić sobie na własny dom. Tu właśnie zaczęła się tajemnicza historia. Ten zakup odmienił życie Landsey o 180 stopni, jednak na początku nowej drogi życia kompletnie nie była tego świadoma.

screen YT
screen YT

Landsey finalnie zdecydowała się na zakup domu, który został zbudowany w 1874 roku na obrzeżach Toronto. Oczywiście stare wnętrza nie do końca odpowiadały kobiecie, postanowiła je zatem odświeżyć. Remont rozpoczął się od zmiany tapet. Kiedy kobieta w końcu je zdjęła w jednym z pokoi wraz z tapetą odpadł spory kawałek tynku. Za nim znajdowały się... tajemnicze drzwi!

screen YT
screen YT

Zaintrygowana młoda właścicielka domu nie miała jednak dostatecznie dużo odwagi, aby jednak wejść na górę. Była fanką wielu horrorów o starych i kupionych przez nowych właścicieli domach… Dlatego czekała na swojego partnera i weszła z nim po schodach.

screen YT
screen YT

Przejście prowadziło na strych, a całość została sfilmowana i upubliczniona, co dziewczyna planuje nieco później. Wielu użytkowników TikToku nalega na wrzucenie filmu do sieci, ponieważ prawdopodobnie na strychu, pozostawionym po pierwszych właścicielach, od których dzieli Landsey kilka stuleci można było znaleźć ciekawe rzeczy.

To również może Cię zainteresować: Uczestnik Polskiego "Top Model" Pojechał Bronić Ukrainy. Jest W Połowie Rosjaninem

Zobacz także: Britney Spears Wzięła Ślub. Pochwaliła Się Zdjęciem Męża