Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się w trakcie nagrań do filmu "Pan i Pani Smith". Ta produkcja na zawsze odmieniła ich życie. Pitt wdając się w romans z Jolie przekreślił swój związek z Jennifer Aniston. Miłość jego i Angeliny trwała przez wiele lat.

Niestety również związek Brada Pitta i Angeliny Jolie nie przetrwał. Głośne rozstanie gwiazdorskiej pary miało miejsce w 2016 roku, a oficjalnie rozwiedli się w 2019 roku.

Angelina Jolie bardzo zraniła swoją córkę Shiloh

Brad Pitt i Angelina Jolie wychowywali sześcioro dzieci, z czego trójka została przez nich adoptowana. W ostatnim czasie 15-letnia córka aktorów wzbudza ogromne zainteresowanie mediów.

Piękna Shiloh Jolie-Pitt odziedziczyła po rodzicach to, co najlepsze. Dziewczyna nie tylko może się szczycić wyjątkową urodą, ale również ogromnym talentem tanecznym.

15-letnia Shiloh ma złamane serce

W ostatnim czasie decyzja Angelina Jolie mocno zraniła Shiloh. Słynna aktorka sprzedała swoje udziały w winnicy Miraval. Miejsce to było bardzo bliskie sercu Shiloh.

Zarówno dziewczyna jak i jej rodzeństwo często spędzali tam czas. Rodzina razem wybudowała to miejsce, a teraz muszą je dzielić z rosyjskim miliarderem, który wykupił udziały Jolie.

Brad Pitt pozwał jednak swoją żonę za sprzedanie udziałów w Mrival. Jak donosi informator magazynu, New Idea, aktor robi wszystko, by nieruchomość została zachowana dla dzieci.

Rodzina Jolie-Pitt. Źródło: instagram.com
Rodzina Jolie-Pitt. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze