Monika Kuszyńska pokusiła się o bardzo intymne wyznanie. Piosenkarka zdradziła kulisy pracy zespołu Varius Manx.

Monika Kuszyńska wyznała całą prawdę

Wszyscy pamiętamy koszmarny wypadek samochodowy, w wyniku którego doszło do poważnych obrażeń u Moniki Kuszyńskiej, ówczesnej wokalistki Varius Manx.

Gdy doszło do koszmarnego wypadku samochodowego z udziałem członków zespołu Varius Manx, którzy wracali z koncertu, wszyscy myśleli, że wokalistka nie opuści już szpitalnego łóżka. Kierujący pojazdem Robert Janson uderzył z prędkością 100 kilometrów na godzinę wprost w drzewo. Zdarzenie miało miejsce w 2006 roku.

Monika Kuszyńska doznała przerwania rdzenia kręgowego i do dziś musi poruszać się na wózku inwalidzkim.

Członkowie zespołu Varius Manx mają sporo na sumieniu

W 2010 roku Monika Kuszyńska zakończyła swoją przygodę z Varius Manx. Kilka dni temu zdecydowała się opowiedzieć o pracy z członkami zespołu.

Okazuje się, że nie było łatwo. Lider zespołu miał ogromny wpływ na członków grupy. Mężczyźni często byli opryskliwi, wulgarni i agresywni, a ich język był seksistowski. Monika Kuszyńska długo nie mogła się pozbierać i musiała nawet przebyć terapię.

Dzisiaj wiemy, że to nie jest normalne i dzisiaj dajemy sobie prawo, żeby to powiedzieć, bo te rzeczy zostały już zapisane prawnie, co jest dzisiaj znęcaniem i molestowaniem

- dodała Monika Kuszyńska.

Całą rozmowę Moniki Kuszyńskiej można obejrzeć poniżej.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu