Julianne Moore i Bart Freundlich poznali się na planie filmu „Zjazd”. 26-letni wówczas mężczyzna był reżyserem produkcji, a wspomniany film był jego pierwszym metrażowym dziełem.

Miłosna historia Julianne Moore i Barta Freundlicha jest jak z filmu

Bart Freundlich zdecydował, że Julianne Moore jest idealną kandydatką na główną rolę. Poszukiwał osoby, która ma w sobie wiele żalu i smutku, ale nie pokazuje tego na twarzy.

Julianne Moore miała wówczas bardzo zły okres. W 1995 roku zakończyło się jej dziewięcioletnie małżeństwo z Johnym Gould Rubinem, a ona wciąż nie potrafiła sobie poradzić z rozstaniem. Zdecydowała się nawet na terapię u psychologa.

Bart Freundlich powoli zaczął zakochiwać się w Julianne Moore. 26-letni młody reżyser nie odważył się jednak na wyznanie jej tego. Próbował ignorować nawet fakt, że się zakochał.

Julianne Moore i Bart Freundlich do dziś tworzą zgrany i kochający się związek

Miłości nie da się jednak oszukać. Siedem lat później, w 2003 roku, Julianne Moore i Bart Freundlich wzięli skromny ślub. Do dziś tworzą zgraną parę, a różnica wieku kompletnie im nie przeszkadza.

Znajomi pary uważają nawet, że Julianne jest pełna życia jak osoba dużo młodsza od swojego ukochanego. Od ich ślubu minęło już siedemnaście lat. Para doczekała się dwójki dzieci.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu