Wydarzyło się to w obecności innych i także mediów! W latach 80. Uwieczniono nagranie jak księżna Diana rozbija butelkę nad głową księcia Karola.

Nagranie znajduje się na Youtube i ma sporą już liczbę wyświetleń. Pokazuje ono jak księżna ze złości rozbija nad głową księcia butelkę szklaną. Jednak mimo pozorów, wcale nie było to straszne, a chodziło o żarty.

W 1986 roku, gdy para znalazł się na planie filmowym ,,W obliczu śmierci” – jednej z produkcji Jamesa Bonda, doszło do udzielenia wywiadu mediom. Jedną ze scen w filmie miało być rozbicie butelki nad głową jednego z aktorów. Para zaciekawiona tematem, postanowiła sprawdzić jak to wygląda. Nie była to nawet szklana butelka, ale wykonana z syntetycznego cukru.

Para mogła spróbować odegrać scenę i sprawdzić jak zachowuje się taka butelka! Diana skierowała butelkę na głowę księcia Karola, a po wszystkim ludzie śmiali się i klaskali.

Może cię zainteresować: Co się dzieje z Bartoszem Opanią? Sąsiedzi aktora są zaniepokojeni jego nagłym zniknięciem

W tym tygodniu:Agnieszka Chylińska szczerze o swoich dzieciach oraz napisanych powieściach. Dlaczego nie pisze książek dla dorosłych. Odpowiedź zaskakuje

Warto wiedzieć:Wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego ponownie zaskoczyła. Tym razem prezes partii rządzącej wypowiedział się o premierze Mateuszu Morawieckim