Kinga Duda rozpoczęła właśnie pracę w prestiżowej kancelarii, jednak, żeby ją dostać musiała mieć doświadczenie. Do niedawna zdobywała je w miejscu, w którym zdaniem Polaków nie powinna była pracować – w Biurze Interwencyjnej Pomocy Prawnej, znajdującym się w Pałacu Prezydenckim.

Aktualnie 24-letnia Kinga Duda jest młodszym prawnikiem w kancelarii Maruta Wachta w Warszawie. To nie byle jaka firma – Maruta Wachta uznana jest za najlepszą firmę prawniczą w Polsce w 2018 roku, co potwierdza wygrana w „The Lawyer European Awards”. Zgodnie z wynikami raportów branżowych, córka prezydenta jako początkujący prawnik zarabia w niej około 7 tysięcy złotych.

Jak się okazuje, nie tylko Kinga Duda może cieszyć się sporymi zarobkami. Wśród najlepiej zarabiających córek prezydentów, na podium pojawiła się Marta Kaczyńska, której majątek wynosi kilka milionów złotych!

Marta Kaczyńska po śmierci rodziców otrzymała odszkodowanie w wysokości 3 milionów złotych. Tak samo jak jej młodsza koleżanka, Marta jest prawniczką. Dodatkowo zajmuje się pisaniem tekstów naukowych do tygodnika „Sieć”.

Równie dobrze radzą sobie córki poprzednich prezydentów. Jak podaje Pikio.pl Monika Jaruzelska, aktywnie uczestniczy w życiu politycznym jako radna miasta stołecznego Warszawa. Niegdyś córka Jaruzelskiego kierowała kilkoma firmami, pisała książki i była stylistką.

Znana i lubiana Aleksandra Kwaśniewska rozwija się artystycznie. Kobieta pisze teksty na płytę swojego męża, a także przeprowadza wywiady w magazynie Viva.

Córka prezydenta Andrzeja Wałęsy - Maria Viktoria Wałęsa jest działaczką ekologiczną i prowadzi własną fundację. Wystąpiła nawet w „Tańcu z gwiazdami”.

Warto sobie przypomnieć: OLŚNIEWAJĄCA AGATA DUDA NA LITWIE. INTERNAUCI ZACHWYCENI STYLIZACJĄ NASZEJ PIERWSZEJ DAMY

Jak informował portal Życie: MISTRZOWSKA WYMIANA ZDAŃ MIĘDZY KASIĄ A DONALDEM TUSKIEM. JEGO KOMENTARZ JEST UROCZY

Portal Życie pisał również o… ROKSANA WĘGIEL SKOMENTOWAŁA WYGRANĄ VIKI GABOR. NIE WIEDZIAŁA, ŻE MA WŁĄCZONY MIKROFON