Anna i Bronisław Komorowscy to para, która łączy się nie tylko wieloletnim małżeństwem, ale także fascynującą historią początków ich związku. Choć ich miłość nie rozpoczęła się od natychmiastowej iskry, to opowieść o tym, jak się poznali i jak doszło do ich oświadczyn, jest pełna zaskakujących detali.


Początki ich historii miłosnej sięgają rajdu harcerskiego w Puszczy Kampinoskiej, gdzie Anna Komorowska poznała buty swojego przyszłego męża. W rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała, że to właśnie buty turystyczne, które czasem pożyczali jej koledzy, przyciągnęły jej uwagę. Jednak prawdziwa miłość rozkwitła dopiero po dwóch latach, kiedy para stała się parą. Harcerstwo było ważnym elementem ich związku, a Anna chwaliła męża za szarmanckość, błyskotliwość i poczucie humoru.


Co jednak wyróżnia tę historię, to sposób, w jaki Bronisław Komorowski oświadczył się swojej ukochanej. Zamiast romantycznej randki, wykorzystał okienko między zajęciami na studiach, aby zadać decydujące pytanie. Co więcej, para wspólnie wybrała biżuterię w sklepie jubilerskim na Nowym Świecie, co sprawiło, że ich oświadczyny były jeszcze bardziej wyjątkowe i osobiste.

Ślub Anny i Bronisława Komorowskich odbył się w 1978 roku w Warszawie św. Antoniego Padewskiego. Pomimo skromności ceremonii, to wydarzenie było niezwykle ważne dla tej pary, która od lat tworzyła silny związek oparty na szacunku, miłości i wspólnych wartościach.


To też może cię zainteresować: Rafał Trzaskowski w ogniu krytyki. Wszystko przez życzenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Spór o testament Jana Pawła II. Ostatnia wola papieża budzi pytania