Jak podaje portal "Wirtualna Polska", ciężarna Monika Hryniewicz może przebywać w towarzystwie 37-letniego mężczyzny, Tomasza K. O jej zaginięciu poinformowała grupa poszukiwawcza "Zaginieni cała Polska".

Zaginięcie Moniki Hryniewicz

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że będąca w zaawansowanej ciąży Monika Hryniewicz wyszła z domu 28 czerwca bieżącego roku, około godziny 6 rano. Miała pójść na giełdę samochodowo-towarową mieszczącą się w Koszalinie przy ul. Giełdowej. Od tamtej pory 25-latka nie wróciła do domu. Rodzina bezskutecznie próbuje nawiązać z nią kontakt.

"Istnieje podejrzenie, że Pani Monika przebywa lub przebywała w Kołobrzegu w towarzystwie 37-letniego Tomasza K." - poinformowano w komunikacie opublikowanym przez grupę "Zaginieni cała Polska".

fakt.pl

Rysopis zaginionej

Zaginiona Monika Hryniewicz ma 172 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ciężarna ma długie, proste włosy w ciemnym odcieniu, sięgające bioder. Kobieta ma niebieskie oczy, prosty nos, przylegające uszy oraz pełne uzębienie.

W dniu zaginięcia, Monika Hryniewicz miała na sobie niebieską tunikę z rękawem długości 3/4, z nadrukowanym na niej białym motylem. Miała założone zielone legginsy oraz czarne obuwie sportowe z białą podeszwą typu adidas. Kobieta nosi okulary z czarnymi oprawkami.

Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje dotyczące aktualnego miejsca pobytu zaginionej lub jakiekolwiek informacje związane ze sprawą, proszona jest o skontaktowanie się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie (ul. Słowackiego 11). Można to zrobić także telefonicznie, dzwoniąc pod numer 112 lub 477841-543, 477841-596.

Widzieliście zaginioną Monikę Hryniewicz?

To też może cię zainteresować: Zaginęła pani Teresa Kulesza. Nie ma po niej ślad, może wymagać opieki lekarskiej. Bliscy i policja proszą o pomoc

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jedna z gwiazd TVN zdecydowała się wyjawić największe tajemnice telewizji. Powiedziała wprost o tym, ile kosztowała ją praca przed kamerami

O tym się mówi: Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie tatą. Piąta żona wokalisty pokazała ciążowy brzuszek. Kiedy poród