Jak podaje portal "Pikio", trwają poszukiwania młodej gwiazdy TVN. Może wymagać pomocy lekarskiej. W mediach społecznościowych publikowane są zdjęcia Laury Wawrzynowicz z prośbą o pomoc - każdy, kto posiada informacje na temat dziewczyny proszony jest o pilny kontakt z policją.

Trwają poszukiwania Laury

Policja poszukuje 20-letniej Laury Wawrzynowicz. Dziewczyna brała udział w programie "Projekt Lady" emitowanym na antenie programu TVN. Laura pochodzi z Warszawy, z dzielnicy Targówek. Od 26 czerwca rodzina nie może się z nią skontaktować. Zrozpaczeni bliscy proszą o pomoc w jej poszukiwaniach.

" W dniu 26.06.2020 był ostatni kontakt Laury z Rodziną, od tamtego czasu jej telefon milczy. Nie ma jej pod adresem zamieszkania. Stan zdrowia i życia Laury jest zagrożony! Prosimy w imieniu Rodziny o uwagę i przekazywanie najdrobniejszych szczegółów, mogących ustalić miejsce przebywania Laury. Wg ustaleń Rodziny 22 czerwca ostatni raz płaciła kartą za drobne zakupy na Warszawskim Targówku" - czytamy w mediach społecznościowych.

YouTube

W dniu zaginięcia

W dzień zaginięcia Laura miała na sobie spodnie dresowe, koszulkę i białe buty. Na profilu na Facebooku podano rysopis dziewczyny. "Kolor oczu: ciemne. Wzrost: 171-175 cm. Waga:70-89 kg. Tatuaże: PRZEDRAMIĘ: napis, wyraz, cyfra, motyl, kwiat..Włosy długie, czarne, warkoczyki biało-czarne".

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje, które pozwolą ustalić miejsce pobytu Laury proszeni są o kontakt z policją. Można także zgłosić je za pośrednictwem Facebookowego profilu Zaginieni przed laty.

Widzieliście gdzieś poszukiwaną Laurę Wawrzynowicz?

To też może cię zainteresować: Kolejne ogniska zakażeń w przedszkolach. Dziesiątki dzieci przejdą testy, czy to oznacza powrót do zamknięcia placówek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Fani Barbary Kurdej-Szatan nie są zachwyceni najnowszym zdjęciem, które trafiło do sieci. Aktorka zapozowała z mężem

O tym się mówi: Anna Przybylska dużo wcześniej przewidziała, co się z nią stanie? Zdumiewające słowa aktorki. Co takiego powiedziała