Agata Duda pojawiła się na charytatywnej akcji Programu 1 Polskiego Radia "Choinki Jedynki", jak zawsze wyglądała olśniewająco. Pierwsza Dama oficjalnie przemówiła do wszystkich Polaków.

Charytatywna akcja odbyła się 1 grudnia w gmachu głównym Polskiego Radia. Polegała ona na malowaniu świątecznych obrazów. Od lat włączają się do niej artyści, sportowcy i przedstawiciele nauki. Tym razem akcję wsparła także małżonka prezydenta RP.

- "To jedna z moich ulubionych akcji charytatywnych, w których mam okazję brać udział i bardzo cieszę się, że również w tym roku mogę w niej uczestniczyć" - powiedziała Agata Kornhauser-Duda.

Pierwsza Dama, tak jak zwykle, zachwyciła swoją stylizacją. Zaprezentowała się w eleganckiej, długiej kreacji. Wybrała suknię w kolorze czarnym z beżowymi zdobieniami, dodała do tego czarne botki na obcasie. Całość wyglądała fenomenalnie i zdecydowanie przykuwała uwagę.

Nie tylko stylizacja zrobiła wrażenie, ale również słowa, które Agata Duda wypowiedziała do zgromadzonych. Pierwsza Dama za każdym razem wzbudza pozytywne emocje wśród słuchaczy.

„Ta akcja, może dlatego, że zbiega się z początkiem Adwentu, w taki symboliczny sposób uświadamia mi, że oto właśnie rozpoczyna się ten wyjątkowy czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

To czas, który wyzwala w nas naturalną potrzebę czynienia dobra ale także otwiera nas na potrzeby innych, zwłaszcza tych, dla których los okazał się mniej łaskawy bądź tych, którzy z rożnych przyczyn znaleźli się w trudnej życiowej sytuacji i chyba właśnie dlatego tak bardzo lubię tutaj wracać każdego roku, bo mam takie poczucie, że to miejsce daje wszystkim nam uczestniczącym w tej akcji, sposobność by realnie pomóc podopiecznym Fundacji Pani Anny Dymnej "Mimo wszystko", a w tym roku również dorosłym osobom z autyzmem, którzy są pod opieką Fundacji "Wspólnota Nadziei" – powiedziała.

Warto sobie przypomnieć: OLŚNIEWAJĄCA AGATA DUDA NA LITWIE. INTERNAUCI ZACHWYCENI STYLIZACJĄ NASZEJ PIERWSZEJ DAMY

Portal "Życie" informował: NIEDZIELE HANDLOWE W GRUDNIU 2019 ROKU. CZEKAJĄ NAS SPORE ZMIANY, KIEDY SKLEPY BĘDĄ OTWARTE

Portal Życie pisał również o… NA SKLEPOWYCH PÓŁKACH POJAWIĄ SIĘ NOWE SYMBOLE. DOBRZE WIEDZIEĆ, CO OZNACZAJĄ