Często czytam w Internecie historie o nieszczęsnych synowych, którym złe teściowe nie pozwalają żyć: wdzierają się w życie rodzinne, mówią okropne rzeczy mężom, przychodzą z wizytą (och, horror!). A synowe są jak jedna, uroczymi, życzliwymi i duchowymi istotami!

Ja jednak doświadczyłam czegoś zupełnie odwrotnego. Mój syn ożenił się z taką właśnie „biedną kobietą”: ona nawet się nie przywita, ale gdy czegoś potrzeba – od razu „daj-daj-daj”. Ostrzegałam go: ożeń się z nią, a nie będziesz oglądać swojego dziedzictwa!

Syn, synowa i teściowa/YouTube @Ploteczki
Syn, synowa i teściowa/YouTube @Ploteczki

Napisałam testament dla swojego siostrzeńca. Nie zostawię mojemu synowi i synowej ani metra kwadratowego. Moja synowa jest zwyczajnie głupia i liczy, że mój dom jej się należy. Zresztą, jej matka nie jest lepsza. W dniu ślubu usiadła obok mnie i powiedziała: „Daj dzieciom swoje mieszkanie. Jeśli nie masz dość pieniędzy na mieszkanie, możesz zamieszkać w naszym wiejskim domu!".

Wyrzucono mnie z wesela za głośne przeklinanie matki panny młodej. Och, jaka szkoda: teściowa nie chciała mieszkać w czyjejś chałupie! To jest arogancja! Uciekli do mojej matki, od teściowej, która odmówiła zamiany mieszkania. Zaczęli nią manipulować. Nie pozwolili mi widywać wnuczki, dopóki nie zamelduję ich w moim mieszkaniu, ale ja nie zamierzam tego robić! Nigdy się tego ode mnie nie doczekają!

Teściowa i synowa/YouTube @Czas na historię
Teściowa i synowa/YouTube @Czas na historię

Pewnie liczą na to, że moja matka om przepisze mieszkanie, tylko moja matka zapomniała, że jej lokum dawno jest przepisane na mnie, a w moim testamencie na siostrzeńca. To się zdziwi moja synowa, jak się o tym dowie! A ja będę się śmiać!

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Ja i mój mąż przeprowadziliśmy się do mamy": Zadbała, żebyśmy się nie nudzili

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w osatnich dniach: Zaskakujące wieści na temat Alicji Bachledy-Curuś. W końcu się odważyła. O co chodzi

O tym się mówi: Nie żyje Jerzy Stuhr. Kondolencje płyną z całej Polski

To warto wiedzieć: Wystarczy jedna łyżka, a pomidory natychmiast staną się czerwone: niezawodny nawóz, który za jednym zamachem zwiększy płodność pomidorów