Dodatkowo można dorzucić gofra za krocie i rybę ze smażalni i mamy zakres wspomnień większości nadmorskich bywalców.

Sezon urlopowy ruszył pełną parą, a wraz z nim wyjazdy, podróże, czy uzupełnianie zaległości w pracach domowych, remontach i powinnościach na działce. To czas, na który czeka większość ludzi spragnionych letniego klimatu, większej ilości słońca i możliwości odpoczynku na świeżym powietrzu.

Plaże zaroiły się już od turystów, a pracownicy nadmorskich kurortów mają pełne ręce roboty. Tak to już jest z działalnościami o charakterze sezonowym, więc każdy chce latem zarobić jak najwięcej.

Nietypowa funkcja plażowego parawanu?

Parawany na plaży są nieodzowną częścią pejzażu nadmorskiego, co mocno wryło się w nomenklaturę i światopogląd turystów znad Wisły. Różnej wielkości i o różnych kształtach, kolorach i z różnych materiałów, głównie mają chronić przed wiatrem, ale i odgrodzić nas od innych, których wolelibyśmy nie musieć oglądać, będąc na wakacjach.

Jak się okazuje, parawan na plaży może mieć jeszcze jedną, dość niespotykaną funkcję, choć sam pomysł jest jak najbardziej logiczny. Na platformie Reddit pojawiło się ciekawe zdjęcie z plaży, na której rozłożony jest parawan zawierający reklamę usług pewnej firmy. Napisy informują o możliwości zbycia u nich nieruchomości za gotówkę, nawet z zadłużeniem i lokatorami.

̶G̶o̶t̶o̶w̶a̶n̶a̶ ̶k̶u̶-̶k̶u̶-̶r̶y̶d̶z̶a̶ Nawet Neptun z wody wyszedł, chce mieć kasę na urlopy,I prezydent nam sprzedaje, i gotówkę już dostaje!
byu/francovsky inPolska

Portal o2 opisał niecodzienną formę reklamowanie swoich usług, omawiając jednocześnie zasady, których złamanie grozi mandatem. Chodzi głównie o użytkowanie parawanu w taki sposób, by nie utrudniać ewentualnej akcji ratunkowej, by nie ograniczać innym dostępu do plaży i należy pamiętać, że obszar zajęty przez nas parawanem nie staje się naszą własnością.

Zerknij: Zaskakujące wieści na temat Alicji Bachledy-Curuś. W końcu się odważyła. O co chodzi

Nie przegap: Z życia wzięte. "A nie mówiłam?! Twoja żona nie chce z nami mieszkać": Chce mieć własny pałac