W sobotni wieczór w sieci pojawiła się niepokojąca wieść. Cała Polska poszukiwała Godlewskiej.

Małgorzata Godlewska zaginęła! Siostra kobiety poprosiła o pomoc Policję!

W sobotni wieczór Esmeralda Godlewska wysnuła niepokojący komunikat. Poprosiła swoich followersów o pomoc w poszukiwaniu siostry. W sprawę zaangażowała się nawet Policja. Funkcjonariusze odnaleźli zaginioną Godlewską.
Esmeralda Godlewska poszukiwała swoją siostrę Małgorzatę Godlewską.

Siostry Godlewskiej zasłynęły w sieci z wyjątkowo nietuzinkowego wykonania kolędy. Od tamtej pory ich rozpoznawalność znacznie wzrosła. Niestety przed kilkoma dniami zdążyła się nieprzyjemna sytuacja.

Okazuje się, ze 24 marca w piątek jedna z sióstr zaginęła. W sprawę zaangażowała się Policja.

-Dnia 24 marca 2023 w Sopocie zaginęła Małgorzata Godlewska. Ostatni raz widziana była o godzinie 2:30 przy ul. Bema. Policja już podjęła kroki w celu odnalezienia Gosi. Jednak jeśli ktokolwiek ją widział, proszę o informacje. Sprawa jest pilna, Gosia nie ma przy sobie telefonu ani dokumentów i pieniędzy. Miała na sobie czerwoną sukienkę i skórzaną, czarną kurtkę. - czytamy.

Całe szczęście poszukiwania kobiety zakończyły się sukcesem. Trójmiejskie media poinformowały o tym, że Gosia Godlewska została odnaleziona. Informacje dotyczące odnalezienia siostry potwierdziła Esmeralda.