Ostatnio Agnieszka woła do naszego domu wszystkich swoich przyjaciół. Na dworze jest zimno, ale chcą się bawić. Oczywiście nie mam nic przeciwko, ale zaczęła zabierać dzieci, których w ogóle nie znam. Agnieszka, jak prawdziwa gospodyni, częstowała ich herbatą ze słodyczami, włączała muzykę i wymyślała różnego rodzaju zabawy.

Niedawno wróciłam do domu i zobaczyłam dwoje dzieci w kuchni. Jedli pilaw prosto z garnka.

Ugotowałam go na zapas na dwa dni, ale zdałam sobie sprawę, że dzisiaj nie mamy już nic do jedzenia. Zjedli wszystko do końca, włożyli naczynia do zlewu i wyszli.

Tłumaczyłam córce, że nie można zabierać do domu nieznajomych. Wyjaśniłam też, że ma prawo traktować ich ciasteczkami i słodyczami, ale jedzenie w lodówce jest przygotowane dla rodziny. Agnieszka obraziła się, nawet zamknęła drzwi do swojego pokoju na zamek. Stwierdziła, że jestem sknerą, która zabrania jej znajomym jeść.

Ugotowałam ziemniaki, usmażyłam kotlety i zawołałam wszystkich na obiad. Córka odmówiła jedzenia.

Rano uprzedziłam ją, że jedzenie jest przygotowywane na dwa dni. Jestem w pracy do późna, więc zdecydowanie nie zamierzam gotować w nocy.

Kiedy wróciłam do domu po 23, mój mąż smażył ziemniaki. Powiedział, że przyjaciele naszej córki ponownie opróżnili wszystkie nasze zapasy. Agnieszka oczywiście zamknęła się w pokoju i nie zamierzała z nami rozmawiać.

Jak mogę komunikować się z moją córką? Nie chce mnie słuchać i wysuwa bezpodstawne argumenty. Pewnie wiek przejściowy ma taki wpływ, czy też czegoś nam brakowało w edukacji? Szczerze mówiąc, nie wiem, jak sobie z nią radzić.

Nie jestem chciwa, ale nie zarabiam na wyżywienie wszystkich przyjaciół mojej córki. Pieniądze dostajemy bardzo ciężko. Próbuję ugotować coś smacznego dla domu, ale okazuje się, że karmię cudze dzieci. Mama mówi, że czas podnieść pas, ale jestem przeciwna takim metodom. Co byś zasugerował?

O tym się mówi: Kobieta, która myślała, że wyszła za idealnego mężczyznę. Odkrywa, że bardzo się pomyliła

Zerknij też tutaj, aby ważne sprawy ci nie umknęły: Samotne życie 31-letniej singielki zmieniło się w mgnieniu oka. Kobieta zdecydowała się przeprowadzić do domu spokojnej starości. Co za historia