Próbowałam poprawić relacje, jakoś wygładzić konflikty, ale spotkałam się ze ścianą nieporozumień.

Pracuję w klinice. Wszyscy krewni nieustannie proszą mnie o wzięcie biletu, umówienie wizyty u lekarza, bezpłatne wykonanie testów itp. Nigdy nie odmawiałam i chętnie pomagałam krewnym.

Przez pierwsze dwa lata moja szwagierka po prostu mnie wykorzystywała. Wiedziała, że ​​mam samochód i ciągle prosiła, żeby gdzieś ją zabrała. Trwało to bardzo długo, nawet w weekendy nie pozwalała mi spać. Najciekawsze jest to, że jej mąż miał samochód, dlaczego wybrała mnie na rolę swojego osobistego kierowcy?

Poza tym związała też mojego męża z biznesem. O której siostra by nie zadzwoniła, wyrwał się i pobiegł jej na pomoc. Próbowałam jakoś interweniować w to, ale wysłuchałam tyrady, której nie rozumiem, ponieważ nie mam braci i sióstr.

Rodzinne wakacje były dla mnie kolejnym testem. Wszyscy krewni zebrali się i wręczyli sobie prezenty. Symboliczne, bo nie dla wszystkich starczy pieniędzy.

I wiesz, zauważyłam, że nikt mi nic nie dał. Wszyscy ludzie są bogaci, mają pieniądze, ale mnie ciągle zostawiano z pustymi rękami. Choć wszystkim pomogłam, wszystkich ucieszyłam prezentami...

Moja szwagierka przeszła operację dwa lata temu. Umówiłam ją na wszystko z lekarzami, wszystko zorganizowałam, żeby nie wydała ani grosza. Więc nawet nie powiedzieli mi za to „dziękuję”.

Kiedy zaczęłam mieć problemy, żaden z krewnych mojego męża nie zapytał, jak się czuję, czy potrzebuję pomocy. Kiedy byłam na sali operacyjnej, zadzwoniła siostra mojego męża, bo potrzebowała jakiejś kserokopii. Nie mogła iść do męża, lekarza, a nawet poczekać kilka godzin. Oto twoja wdzięczność.

Po operacji skrzyżowaliśmy z nią drogi w urodziny. Kiedy przyjechaliśmy z mężem, wszyscy już świętowali. Wszyscy goście mnie przywitali, z wyjątkiem szwagierki. Okazała swoje niezadowolenie i nawet wyszła z pokoju, kiedy mnie zobaczyła.

Z powodu tej fotokopii nie komunikowałyśmy się od prawie roku. Miałam zejść ze stołu operacyjnego i pobiec po kawałek papieru? Najwyraźniej czas odmówić krewnym, wtedy będę żyła spokojniej.

O tym się mówi: Kobieta, która myślała, że wyszła za idealnego mężczyznę. Odkrywa, że bardzo się pomyliła

Zerknij też tutaj, aby ważne sprawy ci nie umknęły: Samotne życie 31-letniej singielki zmieniło się w mgnieniu oka. Kobieta zdecydowała się przeprowadzić do domu spokojnej starości. Co za historia