Wygląda na to, że America’s Got Talent ma nową gwiazdę, która już podbiła serca milionów. I nie zamierza przestać. 15-letnia Ukrainka Yaroslava Cheklova wzięła udział w przesłuchaniu podczas castingu online. Kim jest ta piękność i dlaczego jeździ na wózku inwalidzkim?

screen YT
screen YT

Yaroslava urodziła się z przepukliną kręgosłupa. Dlatego musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziewczynka ma za sobą już 20 operacji. Niezwykle silna psychicznie Yasya 10 lat temu dowiedziała się o innej swojej dolegliwości - niewydolności nerek.

Nie patrząc na diagnozę, Yasya uśmiechem na twarzy zmierza do swojego celu. Taniec dla młodej piękności największa inspiracja, wprawia w dobry nastrój i nowe marzenia. Ruch w rytm muzyki to także okazja, by choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

screen YT
screen YT

Marzenia dziewczynki spełniają się z dnia na dzień. Pięc lat temu dziewczynka chciała zatańczyć z Akhtem Seitablaev (aktorem i reżyserem). Jej marzenie spełniło się w programie „Dancing with the Stars”.

Teraz taneczne życie blond piękności bardzo się rozwinęło. Ysya marzy o tym, by zostać mistrzynią świata w tańcu na wózku inwalidzkim. Dziewczyna zdobyła już nagrody na różnych festiwalach i konkursach.

screen YT
screen YT

To nie pierwszy raz, kiedy dziewczyny z Ukrainy biorą udział w America’s Got Talent, światowej sławy talent show transmitowanym przez NBC. W tym programie Yasya tańczy ze swoim partnerem Denisem. Sędziowie pochwalili ich dwójkę za kolejne występy.

screen YT
screen YT

Yasya robi jednak wszystko, aby zyskać na sprawności. Głównym celem udziału w amewrykańskim show jest zdobycie pieniędzy na operację kręgosłupa, która może poprawić stan zdrowia dziewczynki. 4,5 miliona hrywien jest kwotą nie do zdobycia dla rodziny nastolatki.

Jak informował portal "Życie News": BĘDĄCA W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY ŻONA MICHAŁA ZEBROWSKIEGO PRZEŻYŁA W PKP SYTUACJĘ MROŻĄCĄ KREW W ŻYŁACH. TO NIGDY NIE POWINNO SIĘ WYDARZYĆ. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: KASIA CICHOPEK POSTANOWIŁA ODCIĄĆ SIĘ OD TRUDNYCH OSTATNICH MIESIĘCY. WKRÓTCE SPAKUJE DZIECI I ZABIERZE JE DALEKO POZA POLSKĘ. TO BĘDZIE DŁUGA PODRÓŻ

Portal "Życie News" pisał również: KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE WŁAŚNIE SKOŃCZYŁA 7 LAT! WILLIAM I KATE W WYJĄTKOWY SPOSÓB UCZCILI JUBILEUSZ SWOJEJ CÓRECZKI. DO SIECI TRAFIŁO NOWE ZDJĘCIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TERESA LIPOWSKA MOŻE BYĆ NIEZWYKLE DUMNA Z UKOCHANEGO SYNA. AKTORKA ZNANA Z ROLI SENIORKI RODU MOSTOWIAKÓW MOŻE POLEGAĆ NA SWOIM JEDYNAKU MARCINIE