Premier Heger ostrzega swoich rodaków. Mowi wprost o tym, że Rosja nie zatrzyma swoich najazdów na Ukrainie. Twierdzi, że Słowacja bedzie nastepna.

- Jesteśmy następni w kolejce. Jeśli im się nie uda, wiemy, że Rosja pójdzie dalej - mówi wprost w wywiadzie ze Sky News premier Słowacji Eduard Heger.

Zdaniem prezydenta Ukrainy Rosja ma w planach odbudowę Związku Radzieckiego. Wszyscy powinnismy byc swiadomoi tego, ze na Ukrainie wojna się nie zakończy. Nieważne czy ruskim uda się podbić Ukrainę, będą szli dalej. Głośno mówi się o tym, że Polacy również powinni sie tego obawiac. Teraz glos w sprawie zabrał także prezydent Słowacki, który zdaje się byc swiadomy zagrozenia jakie czyha na jego kraj.

Premier Słowacji na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos otwarcie powiedział o tym, że jeżeli Rosja zdoła podbić Ukrainę to właśnie Słowacja będzie jednym z krajów, które chce podbić.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: W Rosji pojawił się zupełnie nowy pomysł. Czy mocarstwo faktycznie planuje powiększyć swoje terytorium i to kosztem naszego sąsiada

Jak informował portal „życie.news”: Zamieszanie wokół odejścia Tomasza Lisa z tygodnika „Newsweek”. Komentarze wskazują, że nie było dobrowolne. „Sprawa może mieć jakieś drugie dno”

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Krzysztof Rutkowski emanuje luksusem. Fani zwrócili na bardzo drogie dodatki. Za takie coś trzeba zapłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Sprawdź również ten artykuł: Proces dekady nadal trwa. Zeznania złożyła była partnerka Johnny'ego Deepa. Czy Kate Moss potwierdziła zeznania Amber Heard