Ewa Drzyzga to jedna z gwiazd stacji TVN, którą uwielbiają widzowie. Przez wiele lat prowadziła „Rozmowy w toku”, a gdy program zdjęto z anteny, otrzymała angaż przy kolejnej produkcji.

Obecnie ulubienica widzów razem z Agnieszką Woźniak-Starak prowadzi „Dzień dobry TVN” i nieźle sobie radzi. Fani obu pań chętnie zasiadają przed telewizorami i oglądają śniadaniówkę, by móc zobaczyć je w akcji.

Czy "Rozmowy w toku" ponownie zagoszczą na antenie TVN?

„Rozmowy w toku” przez wiele lat emitowane były na antenie TVN-u. W programie poruszane było szerokie spektrum problemów, związanych zarówno ze społeczeństwem, zdrowiem, przestępczością czy rodzicielstwem.

Twarzą programu była Ewa Drzyzga, która prowadziła rozmowy z osobami zaproszonymi do programu. Dziennikarka okazywała wiele empatii rozmawiając z gośćmi „Rozmów w toku”. Widać było, że niejednokrotnie bardzo emocjonalnie reagowała na wyznania bohaterów show.

Ewa Drzyzga zabrała głos w tej sprawie

Jak się okazuje kilka lat prowadzenia programu tego typu odbiło się negatywnie na zdrowiu Ewy Drzyzgi. Dziennikarka zaczęła cierpieć na potworne bóle kręgosłupa, które zmusiły ją do zmiany pracy i zaprzestania prowadzenia „Rozmów w toku”.

W ostatnim czasie Ewa Drzyzga odpowiedziała, czy jej zdaniem kiedyś "Rozmowy w toku" powrócą na antenę TVN. Jej zdaniem tego typu program mógłby nie mieć szansy na sukces, ponieważ teraz na antenach różnych telewizji jest mnóstwo paradokumwntów, w których historie nie są prawdziwe.

Myślę, że mogłoby się niektórym mylić, co jest prawdą, a co jest historią zmyśloną

- dodała Ewa Drzyzga w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze