Zimą staramy się owijać w ciepłe wełniane ubrania, nosić płaszcze, kurtki puchowe i futrzane, aby ukryć się przed zimnem, ale jest jedna dziewczyna, która nie dba nawet o najbardziej dotkliwe zimno. Galina Kutereva mieszka w Tolyatti i pracuje jako asystentka nauczyciela w przedszkolu.

Przy każdej pogodzie chodzi w lekkim ubraniu. Może z tego powodu udało jej się tak dobrze przeżyć. Faktem jest, że ma już 58 lat, chociaż obcy dają jej 30-32 lata.

Galina urodziła się w 1962 r. W obwodzie donieckim. Kochała ciepło przez całe życie, opalając się na plażach i tak dalej. W wieku 40 lat przeszła badanie lekarskie, które ujawniło obecność kilku poważnych chorób. Jeden lekarz zaproponował jej niekonwencjonalną metodę wzmocnienia ciała.

Zaczęła twardnieć. Najpierw Galina przyzwyczaiła się do zimnego powietrza, a potem oblała się wodą i w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że przestała odczuwać zimno. Co więcej, jej ciało zachowało się w ten sam sposób.

Skóra nie pęka i nie łuszczy się na zimno, Galina nigdy nie doświadczyła odmrożenia ani hipotermii. Przeciwnie, jej ciało stało się młodsze.

W szafie naszej bohaterki nie znajdziesz kurtek i swetrów, są tylko koszulki, szorty, sukienki i ulubione sandały na obcasie.

Przechodnie patrzą na kobietę z zainteresowaniem, a niektórzy nawet proszą o zdjęcie. Oprócz utwardzania podjęła dietę. Teraz w jej menu nie ma miejsca na tłuste, słodkie i smażone potrawy.

Złe nawyki porzuciły jej życie na zawsze; Galina zastąpiła je sportem. Przestała chorować, zbudowała się i stała się bardzo energiczną osobą. Kobieta jest fajna w kwestii kosmetyków, ale w ogóle zapomniała o farbie do włosów, ponieważ uważa, że ​​siwe włosy to ostatnia rzecz, której należy się wstydzić.

Przypomnij sobie o… NIEDŁUGO DO 10 MILIONÓW POLAKÓW TRAFI WAŻNY LIST. PRZEOCZENIE GO MOŻE SPORO KOSZTOWAĆ

Portal Życie pisał również o… DOBRE WIEŚCI DLA SENIORÓW. DLA TYCH, CO SPEŁNIĄ WARUNKI PRZEWIDZIANO NAWET 2500 ZŁOTYCH