Uważa się, że dom, w którym On mieszka, jest chroniony przed złymi ludźmi, zepsuciem i krzywdą. Przez długi czas istota ta osiadła tylko tam, gdzie panuje porządek i gdzie mieszkańcy szanują się nawzajem.

Ale zdarza się, że mieszkańcy wyjeżdżają, opuszczając dom na starym miejscu. Nowi mieszkańcy mogą nie lubić właściciela domu, wtedy w domu dzieją się dziwne rzeczy. Jak dowiedzieć się, czy w domu jest skrzat domowy i jak się z nim zaprzyjaźnić?

Wiele wskazuje na to, że w domu jest skrzat domowy.

Zwierzęta domowe (koty i psy) czasami zachowują się dziwnie: patrzą w przestrzeń, jakby coś widziały lub zaczynały działać agresywnie bez wyraźnego powodu. Zwierzęta subtelnie odczuwają obecność w pokoju czegoś poza nim.

Dziwne dźwięki, hałas. Właściciel domu może bić naczynia lub tupać, przypominając w ten sposób swoją obecność lub chcąc ukarać cię za brak szacunku dla domu.

Często rzeczy giną w domu. Właściciel domu może ukryć swoje rzeczy osobiste, aby dowiedzieć się o bałaganie w domu.

Często marzenia senne lub marzenia wymyślają rozwiązanie. W ten sposób dom pomaga mieszkańcom mieszkania.

Często mogą wypalić żarówki i uszkodzić urządzenia. Oznacza to, że dom jest z czegoś niezadowolony.

Czasem wręcz przeciwnie, pokazuje się po najlepszej stronie. Na przykład może zapobiegać wypadkom, chronić przed niechcianymi gośćmi. Jeśli ktoś cię odwiedza i upuszcza naczynia lub, na przykład, rozlewa herbatę, to wszystko żart brownie. W ten sposób mówi, że ta osoba życzy ci krzywdy.

Jak zaprzyjaźnić się z gospodynią domową, aby mógł ci pomóc, a nie robić zamieszania?

Po pierwsze, gospodyni domowa lubi utrzymywać dom w czystości i porządku. Po drugie, nie możesz zostawić brudnych naczyń w nocy, może to nie zadowolić brownie.

Po trzecie, aby zaprzyjaźnić się z ciasteczkiem, czasami trzeba go podawać ze słodyczami lub mlekiem, pozostawiając pod stołem przekąski na noc.

Czcij dom, w którym mieszkasz, kochaj go i dbaj o niego, wtedy dom przyniesie ci dobre samopoczucie, dobrobyt i zdrowie.

Przypomnij sobie Co łączy Annę Przybylską z Czerwonymi Gitarami. Mama aktorki wyjawia nieznane dotąd fakty z życia córki

Jak informował portal „Zycie” Dlaczego nie możesz fotografować kotów? Tego chyba nie wiedziałeś

Zycie pisał również o Andrzej Grabowski szczerze o swojej byłej żonie. Nie miał szczęścia w miłości