Nowy Rok jest jeszcze daleki, ale doświadczenie sugeruje, że wakacje te są lepiej przygotowane z wyprzedzeniem. Oszczędni, świadomi budżetu kupujący będą kupować prezenty teraz, a nie pod koniec grudnia, kiedy ich ceny zostaną sztucznie zawyżone.

Totemem zwierzęcia nadchodzącego nowego roku we wschodnim kalendarzu jest biały szczur. Jeśli dla świni ważne jest, aby wyglądać boHato, to bardziej palącym pytaniem dla szczura jest to, co jeszcze można zaoszczędzić.

W związku z tym prezenty powinny być tak praktyczne i racjonalne, jak to możliwe, bez żadnej zbędności.

Chciałem nowego smartfona - zdobądź skrzynkę na starą, będzie służyć jeszcze przez kilka lat. Potrzebujesz aktualizacji telewizora, aby przejść do trybu cyfrowego? Jest całkiem możliwe, aby kupić telewizor za 700 złotych. I o to chodzi.

Ponadto wielu znajomych w ogóle wystarczy powitać tylko niezapomnianą pocztówkę i kogoś z całkowicie mailową wiadomością w sieci społecznościowej lub komunikatorze. Składając hołd szczurowi, nie trzeba rozpraszać się w tych pytaniach.

Drogi prezent jest dopuszczalny tylko wtedy, gdy pomaga osiągnąć jakiś cel, a nie tylko zaspokoić natychmiastową zachciankę. Na przykład fotografowi może zostać przedstawiony aparat lustrzany uchwycony przez dziecko biologiczne - mikroskop, głowa rodziny - zestaw narzędzi.

Następujące prezenty zdecydowanie nie są prezentem na nadchodzący Nowy Rok:

Futra, czapki i inne artykuły z futra naturalnego. Po pierwsze, jest drogi i irracjonalny, a po drugie, każde futro jest pośrednio związane z futrem samego szczura.

Perfumy, wody kolońskie i certyfikaty do ich zakupu również nie będą działać, ponieważ ostry zapach może zakłócać subtelny zapach tych małych gryzoni.

Ponadto, gdy spotkanie roku szczura nie zaczyna dawać kosmetyków, zwłaszcza rzeczy z wbudowanym lustrem. Godzinami czerpanie z własnego odbicia to los świni, kochanki minionego roku.

Prezenty bez znaczenia z kategorii „być”, aby dać Szczurowi, są absolutnie niedopuszczalne.
Od starożytnych chińskich uprzedzeń tradycja pozostawiła nam rok, aby dać szczurowi zegarek. Trudno dziś wytłumaczyć logicznie, więc musimy wziąć to za pewnik.

W żadnym wypadku nie możesz rozdawać chomików noworocznych i innych zwierząt domowych.

Cokolwiek wybierzesz, w roku białego szczura ważne jest, aby prezent był prezentowany z najwyższą szczerością. Szczur zawsze rozpoznaje obłudnika za pomocą swoich bystrych zmysłów i zapamięta go w nadchodzącym roku.

Chociaż szczur nie lubi spryskiwać przyjaciół i znajomych, bardzo docenia swoją rodzinę, w tym tylko najbliższych - dzieci, wnuki, rodzeństwo, rodziców, dziadków.

Nie trzeba oszczędzać na bliskim kręgu na prezenty, nawet jeśli złamią one powyższe zasady, ponieważ ich obrażanie w roku szczura jest niedopuszczalne!

Przypomnij sobie Szalone iluzje optyczne, od których zakręci się w głowie. Spróbuj odgadnąć, co tam się naprawdę dzieje [WIDEO]

Jak informował portal „Zycie” Niebieski, żółty czy zielony? Ile kolorów widzisz na tym zdjęciu? Zrób szybki test, aby poznać prawdę o sobie

Zycie pisał również o Co łączy Annę Przybylską z Czerwonymi Gitarami. Mama aktorki wyjawia nieznane dotąd fakty z życia córki