Barbara Brylska była gwiazdą „Faraona”, filmu, dzięki któremu stała się obiektem westchnień wielu mężczyzn. Jej karierę zakłóciła ogromna tragedia. Aktorka straciła córkę.

Po wrażeniu jakie wywoała na Polakach Barbara Brylska, aktorka otrzymywała kolejne propozycje aktorski. Gwiazda zagrała między innymi w "Panu Wołodyjowskim" i "Przygodach pana Michała", dzięki czemu stała się rozpoznawalna nie tylko w swoim kraju, ale także w całym Związku Radzieckim.

W roku 1993 w życiu Barbary Brylskiej doszło do tragedii. Jej córka Barbara Kosmal zginęła w wypadku samochodowym. Samochód, którym kierował Xawery Żurawski wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.

Po to, żeby nie zapomnieć. Żeby było na zawsze. Żeby nie było, że tego nie było. Chciałem chyba w ten sposób pokazać, że nie unikam odpowiedzialności. Gdyby nie ten wypadek, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem, nie byłbym tym, kim jestem. Nie umiem sobie wyobrazić mojego życia bez tego wypadku - mówił mężczyzna.

Po śmierci córki, życie aktorki zawaliło się. Mimo to, gwiazda zagrała w jeszcze kilku filmach. Swoją karierę zakończyła w 2009 roku.

Przypomnij sobie o... EWA BŁASZCZYK WSPOMINA SŁOWA CÓRKI. TRUDNO POWSTRZYMAĆ ŁZY. „JAKBYM PRZESTAŁA ISTNIEĆ. JAKO KOBIETA I JAKO CZŁOWIEK”

Jak informował portal Życie... KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE MAJĄ CORAZ GORSZE RELACJE Z KSIĘCIEM WILLIAMEM I KATE MIDDLETON. BRACIA NIE POTRAFIĄ SIĘ POROZUMIEĆ

Portal Życie pisał również o… CHCIELI JAK NAJDŁUŻEJ UTRZYMAĆ TO W SEKRECIE. WYSZŁA NA JAW PŁEĆ DRUGIEGO DZIECKA LEWANDOWSKICH