Krzysztof Zalewski związany jest ze znaną menadżerką gwiazd Olgą Tuszewską. Para doczekała się nawet wspólnego dziecka. Jak donosi Jastrząb Post, prawdopodobnie zakochani stanęli ostatnio na ślubnym kobiercu. Wszystko zdradził Michał Piróg.

Podczas wczorajszego finału „Top Model” Krzysztof Zalewki był jednym z gości specjalnych. Piosenkarz miał do wykonania jeden ze swoich utworów. Zanim jednak pojawił się na cenie, prowadzący programu Michał Piróg zapowiedział go w następujący sposób:

Ja jestem team Zalewski. Gdyby tylko on nie miał żony…

W sieci zawrzało. Media zaczęły doszukiwać się jakichkolwiek przesłanek, mówiących za tym, że piosenkarz i menadżerka Moniki Brodki wzięli ślub. Z pewnością piosenkarz nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Krzysztof Zalewki słynie z tego, że jest bardzo oszczędny w zdradzaniu informacji dotyczących jego życia prywatnego.

Niewiele wiadomo także o samej domniemanej żonie piosenkarza. Jak wiemy jest menadżerką Moniki Brodki. Sam wokalista śpiewa o ukochanej w piosence pt. Otu.

Moja otulinka

Szczęśliwi żyją na zwycięzcach

Z Tobą nie ma zim, bo masz tyle ciepła

To Tobie piosenka, bo masz tyle serca

I za to, że jesteś najlepsza w seksach.

Na portalu "Życie" informujemy również... MISS POLONIA 2019 JUŻ WYBRANA! CZY ZASŁUGUJE NA TYTUŁ NAJPIĘKNIEJSZEJ POLKI [ZDJĘCIA]

Na portalu "Życie" dowiesz się także... KLAUDIA EL DURSI ZDRADZA KTO WYGRA "TOP MODEL"