Co pewien czas media informują o kolejnym, potwierdzonym uczestniku lub uczestniczce nowej edycji show, a także operują spekulacjami, najprawdopodobniej dla podtrzymania napięcia w oczekiwaniu.

Jak donosi Plotek, w internecie zaczęła krążyć pogłoska o możliwym uczestnictwie w programie "Taniec z Gwiazdami" jednego z aktorów w serialu "M jak miłość".

Gwiazda "M jak miłość" w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Mikołaj Roznerski zaskarbił sobie sympatię widzów, a jego profil w mediach społecznościowych cieszy się ogromną popularnością. Aktor co pewien czas publikuje zdjęcia uchylające rąbka tajemnicy o kolejnych wydarzeniach w serialu "M jak miłość".

Internauci mogą dzięki temu swobodnie spekulować na temat przyszłych losów postaci, w którą wciela się aktor.

Od jakiegoś czasu zaczęły również krążyć pogłoski o domniemanym uczestnictwie Mikołaja Roznerskiego w popularnym tanecznym show "Taniec z Gwiazdami". Dziennikarze jednego z portali postanowili skontaktować się z aktorem i zweryfikować plotki.

- Oj dziękuję za pytanie. Ale nic o tym nie wiem... - wyjaśnił Mikołaj Roznerski.

Jego odpowiedź sugeruje jednoznaczne zaprzeczenie doniesieniom medialnym, lecz tabloidy wciąż podsycają niepewność, doszukując się w odpowiedzi aktora drugiego dna. W ostatniej publikacji, na której widać roztańczonego aktora, internauci i dziennikarze upatrują się ukrytego przekazu o spodziewanej przygodzie z tanecznym show.

Zerknij: Zaskakujące wieści na temat Alicji Bachledy-Curuś. W końcu się odważyła. O co chodzi

O tym się mówi: Oryginalny parawan podbija internet. Mamy zdjęcie