Jak podaje Pomponik, od wczoraj, 9 lipca media zalewają internet informacjami na temat Jerzego Stuhra, który po wieloletnich zmaganiach z chorobą odszedł z tego świata.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

Tabloidy niestrudzenie prześcigają się w publikowaniu co rusz to nowych tematów związanych z legendarnym aktorem. Jeszcze przed chwilą tematem numer jeden były aktorki Barbara Sienkiewicz i Marzena Kipiel-Sztuka, które także pozostawiły swoich najbliższych w żałobie.

To zdjęcie i jedno słowo podsumowały cały przekaz aktora

Wielu z internautów przypuszczalnie mogło być zaskoczonych, że bardziej rozpoznawalny z dwojga rodzeństwa Maciej Stuhr przez cały dzień nie opublikował niczego nawiązującego do odejścia jego taty. Wszak przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że najbliżsi osoby zmarłej, która z jakiegoś powodu jest rozpoznawalna, informują o smutnym wydarzeniu w mediach społecznościowych.

O tym, że nie ma już z nami Jerzego Stuhra, dowiedzieliśmy się z prasy. Nie należy oczywiście w żaden sposób oceniać wyboru Macieja Stuhra, który dopiero późnych godzinach wieczornych opublikował niezwykle poruszający post z czarno-białym zdjęciem. Mocno związany z ojcem aktor pożegnał legendę polskiego kina.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

Jedno słowo "Wdzięczność" w opisie zdjęcia przedstawicieli trzech pokoleń, to idealne podsumowanie tego, co kochający syn może przekazać ojcu na ostatnią drogę. W sekcji komentarzy posypało się mnóstwo słów wsparcia, kondolencje i werbalne przytulenie, jednak jeden komentarz trafnie podsumowuje przekaz Macieja Stuhra.

- Jedno słowo, które zawiera wszystkie inne... Jedno zdjęcie, które mówi wszystko o tym, za co ta wdzięczność jest wyrażana... Panie Macieju, Pański tato jest teraz z moim i proszę być spokojnym, mój jest tam od dawna i ogarnął już dobrą miejscówkę Pańskiemu tacie. Oprowadzi, wszystko pokaże i przedstawi, komu trzeba. Bądźcie spokojni, TAM wszystko jest już ogarnięte... - pisze jedna z internautek.

Zerknij: Żona Kamila Stocha wraca po długim milczeniu. Mocno zaskoczyła publikacją w sieci

Nie przegap: Ostatnie zdjęcie Jerzego Stuhra obiegło sieć. Oto jak wyglądał