Poszukiwanie domu w Wielkiej Brytanii jest najnowszym na liście "do zrobienia" księcia, mówi królewski komentator Tom Quinn.

"Z biegiem czasu Harry tęskni za niektórymi aspektami swojego dawnego życia w Wielkiej Brytanii" - powiedział Quinn w wywiadzie dla zagranicznych mediów. "Nieuchronnie okres miesiąca miodowego, w którym wszystko w Stanach jest nowe i ekscytujące, dobiega końca, a Harry patrzy w przeszłość przez różowe okulary".

Quinn ujawnił również, że 39-letni książę Harry niestety tęskni za swoimi kolegami z Wielkiej Brytanii: "wielu z nich nie odwiedziło go, ponieważ nie dogadują się z Meghan".

Harry chce zamieszkać bliżej ojca?

Jeśli wypad księcia Harry'ego na rynek nieruchomości pójdzie zgodnie z planem, może to w końcu oznaczać jego pragnienie wzmocnienia więzi z rodziną, wypełnienia królewskich obowiązków i zapewnienia swoim dzieciom połączenia z ich brytyjskim dziedzictwem.

Inne zagraniczne media spojrzały na sprawę nieco inaczej. Meghan Markle i książę Harry podobno "skontaktowali się" z księżną Walii w związku z jej trwającą walką z rakiem.

Według osoby wtajemniczonej Sussexowie zdecydowali, że nadszedł czas, aby zapomnieć o przeszłości i naprawić swoje mroźne relacje z rodziną królewską.

"Wszystko, co mogą zrobić, to nadal wyciągać rękę i oferować gałązki oliwne" - powiedziało źródło.

Harry po raz ostatni odwiedził Wielką Brytanię w maju podczas wizyty, podczas której świętował 10. rocznicę swoich Invictus Games.

Podobno zatrzymał się w londyńskim hotelu po tym, jak w czerwcu ubiegłego roku oficjalnie opuścił wraz z Meghan Markle swoją brytyjską rezydencję, Frogmore Cottage.

Królewski ekspert Kinsey Schofield powiedział Fox News Digitial: "Słyszałam, że Harry jest zarówno zadowolony ze swojego nowego stylu życia, jak i tęskni za domem. To zależy od dnia". Książę Harry szukał "zacisznego georgiańskiego domu" w pobliżu posiadłości Highgrove swojego ojca, powiedział królewski ekspert.Po kilku doniesieniach, że król Karol III chce spędzać więcej czasu ze swoimi wnukami, księciem Archie i księżniczką Lilibet, pojawiły się spekulacje, że książę Sussex poluje na dom w Wielkiej Brytanii. Teraz królewski autor i ekspert Tom Quinn powiedział, że Harry może być gotowy do wprowadzenia nowej brytyjskiej bazy do życia swojej rodziny.

Przeprowadzka może być jednak znacznie bardziej skomplikowana, niż się spodziewano, a Harry będzie musiał dokładnie rozważyć swoje opcje.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Dowiedziałam się, że mój mąż mnie zdradza": Oto, co zrobiłam

Zerknij: Wzruszające słowa księcia Georga do mamy. Ekspert czytania z ruchu warg ujawnia