W związku z tym, że instagramowy profil dziennikarki i prezenterki Małgorzaty Tomaszewskiej pęka w szwach od relacji z życia prywatnego i zawodowego, zrozumiałe jest to, że sympatycy i internauci mają coraz więcej pytań.

Zaraz po tym, jak nowe władze telewizji polskiej zrobiły czystki kadrowe, a Małgorzata Tomaszewska wraz z koleżankami i kolegami z pracy została odesłana z kwitkiem, opinia publiczna nie pozostawiła suchej nitki na aktualnej TVP, gdyż pozbyli się ciężarnej pracownicy bez mrugnięcia okiem.

Jak wówczas stwierdziła sama zainteresowana, odbyło się to w sposób zgodny z prawem, gdyż najzwyczajniej w świecie skończył jej się kontrakt i nie został przedłużony. Kolejnym etapem jej życia, który wzmógł zainteresowanie opinii publicznej, były narodziny córeczki.

Kim jest tatuś małej Laury?

Zdjęcia opublikowane przez dziennikarkę na jej instagramowym profilu wzbudziły zachwyt internautów, a powodem była maleńka dziewczynka, która skradła serca fanów mamusi Małgosi.

Nie obyło się także bez zainteresowania zawodową przyszłością dziennikarki, która aktualnie cieszy się życiem jako mama, budząc podziw internautek swoją organizacją pracy i szybkim powrotem do formy po porodzie.

Obecnie na tapet trafił życiowy partner Małgorzaty, którego tożsamości dziennikarka pilnuje jak oka w głowie. Jak dotąd nie uległa namowom dziennikarzy i dane personalne ukochanego trzyma w sekrecie.

Jak się okazuje, najprawdopodobniej związek tych dwojga wciąż się rozwija, gdyż na instagramowym profilu Małgorzaty Tomaszewskiej pojawił się film, na którym widać przepiękny pierścionek zaręczynowy.

W sekcji komentarzy zaroiło się od gratulacji i winszowań. Nie podano jednak informacji na temat daty ewentualnego ślubu.

Aby chodź odrobinkę zaspokoić ciekawość opinii publicznej na temat partnera, dziennikarka stwierdziła, że jest on ekspertem od zmieniania pieluch. Można zatem zakładać, że maleńka Laura zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie tatusia.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Nigdy nie mieszkałam z teściową": Nie mam zamiaru mieć synowych w moim domu

Zerknij: Księżna Kate z córką podbijają serca fanów. Tak schorowana Kate traktuje córkę