To jednak nie jest jedyny powód, dla którego miłośnicy piłki nożnej zaufali Michałowi Probierzowi. Jak się okazuje porażka w spotkaniu z Holandią podczas rozpoczęcia Euro 2024, nie zmieniła podejścia kibiców do jego pracy.

Wspaniały styl gry i pozytywna atmosfera panująca w kadrze obficie owocują w notach Michała Probierza. Selekcjoner postanowił zwrócić się do polskich kibiców, publikując rozczulający post na platformie X.

Selekcjoner przebił nawet Anglika

Niespodzianką dla Polaków było ogromne uznanie, jakie zyskał obecny selekcjoner naszej reprezentacji także na arenie międzynarodowej. Michał Probierz wywarł piorunujące wrażenie, pokazując klasę swojego zachowania i obycia.

Podczas starcia Polski z Holandią, podszedł do ławki rezerwowych holenderskich zawodników i przywitał się ze sztabem szkoleniowym.

Dodatkowo zauważony i doceniony został styl jego ubierania się, dzięki któremu nazwany został ikoną stylu przyćmiewającą nawet Garetha Southgate,a, który jest obecnym selekcjonerem reprezentacji Anglii.

Po dwóch dniach od 1 meczu polskiej reprezentacji na euro 2024, Michał probierz postanowił zwrócić się w kilku słowach do kibiców. Jak możemy przeczytać na platformie x, selekcjoner poczuł potrzebę podziękowania kibicom za wsparcie, które dało się odczuć w wyjątkowy sposób.

Zauważyli to zarówno piłkarze, jak i on sam, co bardzo wszystkich wzruszyło. Dodał także, że kadra dołoży wszelkich starań, by radość i satysfakcja z gry naszej reprezentacji na niemieckim turnieju trwała jak najdłużej.

Nie trzeba było długo czekać, by w sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo słów poparcia i gratulacji. Nic zatem nie pozostaje, jak cieszyć się wspaniałą formą naszych piłkarzy.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Nigdy nie mieszkałam z teściową": Nie mam zamiaru mieć synowych w moim domu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Księżna Kate z córką podbijają serca fanów. Tak schorowana Kate traktuje córkę