Sześcioletni książę Louis dołączył do obchodów w Londynie i był tak podekscytowany, że upadł, czekając na schodach przed Pałacem Buckingham. Stało się to przed rozpoczęciem parady wojskowej.

Sześcioletni książę szybko "otrzepał się" po małym incydencie na schodach

Mały książę podniósł głowę do tyłu, z rękami za plecami, ziewając, podczas gdy jego siostra grzecznie obserwowała wydarzenie. Ale zdeterminowany, by nie zasnąć, tańczył przez cały pokaz.

Louis poruszał biodrami na boki i uśmiechał się, gdy jego mama Kate śmiała się za nim, a Charlotte wyglądała na lekko zirytowaną i mruczała coś do niego. Komentator BBC zachichotał, gdy komiczny moment został wyemitowany na żywo w telewizji: "Dobrze się przy tym bawi".To był ważny dzień dla Walijczyków, ponieważ po raz pierwszy od sześciu miesięcy księżna Kate, która wciąż przechodzi leczenie raka, pojawiła się publicznie.

Księżna przybyła na paradę w oszałamiającej białej prostej sukience z kokardą na piersi od Jenny Packham, a jej wizerunek porównywano do słynnej Audrey Hepburn.

Podobieństwo kreacji jest uderzające, co nie umknęło uwadze internautów. Trooping the Colour odbywa się co roku jako oficjalne wydarzenie urodzinowe monarchy, mimo że faktyczne urodziny Karola przypadają na 14 listopada.

Źródła królewskie podały, że oczekuje się, że inni członkowie rodziny królewskiej wezmą udział w wydarzeniu, podobnie jak w zeszłym roku, kiedy to obecni byli tylko pracujący członkowie rodziny.

Nie przegap: Na uroczystości pogrzebowej Marzeny Kipiel-Sztuki zabrakło Andrzeja Grabowskiego. Brak wyjaśnienia budzi niepokój

Zerknij tutaj: Tomasz Kammel podsumował praktyki stacji TVN. Dostało się "słynnemu gościowi od pasków"

O tym pisaliśmy ostatnio: Z życia wzięte. "Moja teściowa zdecydowała się na ślub już na starość": Kto będzie opiekował się wnukami