Aktorka jest w pełni świadoma swojej atrakcyjności, dlatego właśnie nie stroni od odsłaniania swych walorów na plaży, czy w mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

Tym razem jednak media zaczęły donosić, że ze zdrowie aktorki nie jest tak różowo, jak to widać na jej facebookowym profilu... Na Instagramie pojawił się filmik, na którym aktorka ze swoim ukochanym przedstawiła swoje dwie, tymczasowe — miejmy nadzieję — towarzyszki.

Co ze zdrowiem legendy "Kogla-mogla"?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

Jej niezwykłe i charyzmatyczne postaci, w które zwykła się wcielać, idealnie odwzorowują jej temperament i talent do stworzenia skrajnie różnych charakterów. Zachwyciła widzów we wszystkich częściach "Kogla-mogla", w których się pojawiła, a do "Komedii małżeńskiej" z 1993 roku wielu jej fanów uwielbia wracać po kilka razy.

Studia nw krakowskim PWST skończyła w 1983 roku, co otworzyło przed nią drzwi do gdańskiego Teatru Wybrzeże, z którym związana była aż do roku 2000. Debiut filmowy Ewy Kasprzyk miał miejsce dwa lata później, gdy wcieliła się w zaradną Kwirynę w filmie "Dziewczęta z Nowolipek".

Ewa Kasprzyk, kadr z filmu Dziewczęta z Nowolipek - Cały Film 1985 (Barbara Sass)źródło: YouTube/Cytaty Pełne Życia

Wraz z nadejściem lat 90., Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o ograniczeniu występów filmowych na rzecz pracy teatralnej, jednak później dała się zobaczyć w filmowych kreacjach. W 2013 roku uhonorowano Ewę Kasprzyk, odciśnięciem jej dłoni na Promenadzie gwiazd w Międzyzdrojach.

Teraz media rozpisują się na temat wciąż atrakcyjnej artystki, w związku z tym, co ujawniła w mediach społecznościowych.

- Kochani, a dzisiaj sensacja — zaczęła Ewa Kasprzyk na nagraniu. - Do "baba z dziadom" dołączyła kula. - zademonstrowała gwiazda.

- Nawet dwie — drugą kulą machnął ukochany gwiazdy.

- My kule, bardzo jesteśmy zadowolone — zażartowała aktorka. - Także mamy tu mały czworokącik...

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

Wygląda na to, że atrakcyjna Ewa Kasprzyk będzie musiała na jakiś czas odłożyć pląsy na scenie.

Nie przegap: Tak Barbara Sienkiewicz tak mówiła o ojcu swoich dzieci. "Był mężczyzną, który chciał mieć dzieci"

Zerknij: Grzybowa anomalia w Polsce. Niezwykły wysyp grzybów