Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki, znanej polskiej aktorki, wstrząsnęła mediami i wywołała falę poruszenia wśród fanów, kolegów z planu oraz bliskich. Aktorka, która przez kilkanaście lat wcielała się w rolę Haliny w popularnym serialu "Świat według Kiepskich", przegrała walkę z chorobą w wieku 58 lat. Informacje o jej śmierci jako jedna z pierwszych przekazała jej koleżanka z planu, Renata Pałys.


W mediach społecznościowych pojawiły się liczne wpisy upamiętniające Marzenę Kipiel-Sztukę. Jednym z najbardziej przejmujących była wiadomość od jej siostry, Doroty Kipiel, która zdecydowała się podzielić osobistymi wspomnieniami o zmarłej aktorce, informuje Pudelek.


Dorota Kipiel, mimo że Marzena rzadko wypowiadała się o niej w mediach, postanowiła otwarcie wspomnieć o ich trudnych relacjach. W swoim pożegnaniu napisała:


„Zmarła dziś moja siostra... Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka Kiepska. Nie miałyśmy dobrych relacji, nie będę tego ukrywać, bo większość to wie. Moja jedyna siostra i zawsze siostra. Jak byłam mała, zawsze mnie broniła i manto spuszczała każdemu, kto mi krzywdę zrobił. Zawsze mówiła, że mnie nienawidzi, ale kocha i nigdy nie pozwoli, żeby ktoś mnie skrzywdził. Mądra, inteligentna, uparta... Kocham Ciebie Marzis.”


Słowa Doroty Kipiel ukazują skomplikowaną, lecz pełną miłości relację między siostrami. Mimo wzajemnych pretensji i konfliktów, Dorota z nostalgią wspomina dzieciństwo, gdy Marzena broniła jej przed krzywdą. Te wspomnienia podkreślają silny, choć niełatwy, więź, jaka łączyła siostry.


Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki to ogromna strata dla polskiego świata filmowego i jej fanów. Aktorka przez lata zdobyła sympatię widzów swoją rolą w "Świecie według Kiepskich", gdzie wcielała się w postać Haliny Kiepskiej. Jej odejście pozostawiło pustkę, którą trudno będzie wypełnić. Koleżanki i koledzy z planu, fani oraz bliscy, w tym jej siostra, żegnają ją z głębokim żalem, wspominając nie tylko jej osiągnięcia zawodowe, ale także osobiste relacje i wspomnienia, które pozostaną w ich sercach na zawsze.


To też może cię zainteresować: Marzena Kipiel-Sztuka długo chorowała. Co dolegało aktorce ze "Świata według Kiepskich"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka. Znana jest przyczyna jej odejścia