Popularny teleturniej "Jaka to melodia" znika z anteny TVP na wakacje! Fani programu są oburzeni, a w mediach społecznościowych rozpętała się burza komentarzy. Czy TVP ulegnie presji widzów i przywróci "Jaką to melodię" na ekrany szybciej?


Wakacyjna przerwa budzi kontrowersje


"Jaka to melodia" od lat jest jednym z najchętniej oglądanych teleturniejów w Polsce. Program gromadzi przed telewizorami miliony widzów, którzy z przyjemnością zgadują znane melodie i kibicują uczestnikom.


Niestety, na wakacje "Jaka to melodia" znika z anteny TVP. Przed nami jeszcze dwa odcinki, w tym jeden specjalny z udziałem gwiazd, a potem na program czeka przerwa do jesieni.


Fani nie mogą się pogodzić z decyzją TVP


Decyzja o wakacyjnej przerwie "Jaka to melodia" wywołała ogromne oburzenie wśród fanów programu. W mediach społecznościowych roi się od komentarzy wyrażających żal i rozczarowanie.


Widzowie nie kryją swojego smutku i żalu, że przez całe lato będą musieli obejść się bez ulubionego teleturnieju. Niektórzy apelują do TVP o zmianę decyzji, a inni zastanawiają się, dlaczego nie uwzględniono ich opinii w tej sprawie.


TVP tłumaczy decyzję


TVP tłumaczy, że wakacyjna przerwa w "Jaka to melodia" jest podyktowana względami organizacyjnymi. Stacja chce zapewnić widzom atrakcyjne programy rozrywkowe w wakacje, a na jesień planuje powrót "Jaka to melodia" w nowej odsłonie.


Czy TVP ulegnie presji widzów?


Ciężko powiedzieć, czy TVP ulegnie presji fanów i przywróci "Jaką to melodię" na ekrany szybciej. Stacja konsekwentnie realizuje swoje plany ramówkowe, ale nie można wykluczyć, że w wyjątkowych sytuacjach może zmienić decyzję.


Jedno jest pewne - "Jaka to melodia" ma ogromną rzeszę wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na powrót swojego ulubionego teleturnieju.


A Ty, co sądzisz o wakacyjnej przerwie w "Jaka to melodia"? Czy żałujesz, że program znika z anteny?


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Rodzina porzuciła dziecko z powodu wady wrodzonej. Ojciec zajął się synem": Jego wysiłki nie poszły na marne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przerażające sceny na koncercie Maryli Rodowicz. Gwiazda zmuszona przerwać występ