Dziennikarka jest obecnie prezenterką w Telewizji Republika i prowadzącą programu "Dzisiaj". Wtorkowe wydanie na długo zapadnie w pamięci widzów. Rozpierała ją duma i radość, która wylała się z prowadzącej pod koniec wydania.

Nie mogła ukryć radości

Nie da się ukryć, że ikona Telewizji Polskiej przyciągnęła za sobą spore grono wiernych odbiorców i fanów do "Telewizji Republika", z którą obecnie współpracuje.

Stacja cieszy się coraz większą oglądalnością, dlatego też jej zarząd postanowił ubiegać się o koncesję na ogólnopolski multipleks.

Jak się okazuje, Danuta Holecka mocno kibicuje stacji Telewizja Republika, co dało się zobaczyć niedawno na szklanym ekranie. Dziennikarka poinformowała widzów, że popularność programów serwowanych przez Telewizję Republika wciąż rośnie, co pokazały statystyki z piątku. Były one znacznie lepsze niż statystyki oglądalności jednego z najpoważniejszych konkurentów - TVN24.

Pękająca z dumy i z nieudawanym uśmiechem, Danuta Holecka podziękowała widzom za wsparcie i politykom za skuteczną pomoc w osiągnięciu celu — Telewizja Republika ubiega się o koncesję na multipleks ogólnopolski. Do akcji poparcia wciąż dołączają znani politycy i wszyscy ci, dla których jesteśmy ważną stacją informacyjną, oraz państwo, wysyłając petycję poparcia do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Dziękujemy bardzo.

To nie jest pierwszy raz, gdy ekipa Telewizji Republika z radością dzieli się rosnącymi wśród widzów notami i zaufaniem.

Nam pozostaje pogratulować i dzielić radość z sukcesów razem z dziennikarzami stacji.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Kiedy miałam 55 lat, poznałam mojego męża. Zaczęliśmy mieszkać u mnie": W moim domu zapanował bałagan

Zerknij: Z życia wzięte. "Po rozwodzie przeprowadziłam się z dziećmi do matki na wieś": Nie wiedziałam, jaka „niespodzianka” mnie czeka